Dindar Diker, NiTian ErXing ve kadirnip hakkında

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,621
İzmir
Değerli dostlar,

Şimdiye kadar yaptıkları çeviri ve balonlama çalışmaları ile forumumuza renk katan Dindar Diker, NiTian ErXing ve kadirnip mahlaslı arkadaşlarımız çeviri ve balonlama statüsüne getirilmiştir.
Yaptıkları bir çok çizgi romanı keyifle takip ettiğimiz arkadaşlarımızı tebrik ederim.

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,448
8,400
İzmir
Teşekkür ederim. Elimden geldiğince, özellikle de vardiya elverdiğince balonlamalarım devam edecek değerli dostlar...

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,087
36,747
İstanbul
Her üç arkadaşımızı da tebrik ediyorum. Umarım bugüne kadar yaptıkları gibi bundan sonra da hayatımızı renklendirmeye devam ederler.

muratusta

Süper Üye
14 Ağu 2012
570
2,148
İSTANBUL
Her arkadaşı ayrı ayrı tebrik ediyorum.
Güzel ve içten paylaşımları için teşekkür eder,diğer güzel paylaşımlara daha imza atmalarını canı gönülden bekleriz.
Başarılar dilerim.Hayırlı olsun.
Saygılarımla.

12 Şub 2010
15,006
543,719
Her üç dostumu da tebrik ediyorum, hayırlı olsun.
Bugüne kadar olan emekleri ve harika paylaşımları için teşekkür ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum.

kandraks53

Onursal Üye
29 Ağu 2010
2,778
7,983
Dindar Diker ustayı tanıma ve sohbette bulunma mutluluğunu yaşadım..Çok iyi,değerli ve Diyarda faal birisi..Eminimki diğer iki üstatta en az onun kadar değerli ve üretkendir..Ama bir başarıyı ileriye götürmek onu elde etmekten zordur..Sizlerin bunu başaracağınızı biliyorum..Allah utandırmasın..Üçünüzüde tebrik eder saygılar sevgiler sunarım..

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,367
141,608
Her üç arkadaşımızı da tebrik ediyorum. Çizgi diyarı gücüne güç katmaya devam ediyor.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,647
Kasımpaşa
Çeviri ve balonlama bizi hiç bilmediğimiz ufuklara yeni çizgi romanlara taşıyor...
Bu işi yapanlar da bizleri zenginleştiren ustalar...
Her bir ustaya kattıkları, katacakları için teşekkürler..
Kutlarım.

konuşan çizgiler

Süper Üye
2 Şub 2015
212
1,064
Çizgi Alemi
Üç arkadaşımızı tebrik ediyor ve başarılı çalışmalarının devamını diliyorum.Çizgi Diyarı, iyi bir ekipten oluşuyor.Üyeler arasındaki iletişim ve koordinasyon daha üst seviyelere çıkarılabilirse, çok daha başarılı işlere imza atılacağına inanıyorum...

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,045
75,448
hiçbiryerde :)
Dindar Diker, kadirnip ve NiTian ErXing,
her üç arkadaşıma da ayrı ayrı teşekkür
ederim. Ayrıca çeviri balonlama bölümünde
daha nice güzel işler görme ümidiyle tebrik
ederim başarılı arkadaşlarımı.

kadirnip

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
21 Kas 2014
4,654
22,314
Adana
Benim için ayrı bir mutluluk ve onur doğrusu... Tabi ayrı bir sorumluluk da... Çeviri-balonlama ekibine dahil edildiğim için, çok teşekkürler sevgili arkadaşlar... Ayrıca sevgili Dindar Diker'i ve sevgili NiTian ErXing'i de kutluyorum...

shanks

Yeni Üye
29 Mar 2010
32
42
nitian ve diğer arkadaşları tebrik ederim. çeviri balonlama büyük emek verilen bir iştir. başarılarınızın devamını dilerim.