scanfan üstadımız hakkında

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,087
36,746
İstanbul
Her biri diğerinden özgün eserleri dilimize kazandırmaya devam eden scanfan üstadımız çeviri-balonlama grubuna dahil edilmiştir. Üstadımızın ilgili çalışmalarını topluca şu başlık altında bulabilirsiniz:

scanfan - Çizgi Roman Diyarı

Kendisine çizgi romana önemli katkılarından dolayı teşekkür ederiz. Büyük bir aç gözlülük ve sabırsızlıkla yeni çalışmalarını beklemekteyiz.

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,592
34,891
İstanbul
Kaliteli paylaşımları ve örnek kişiliği ile büyük saygı duyup, sevdiğim sevgili Scanfan bunu çoktan hak etmişti.. Çizgi diyarı için hayırlı olsun..

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,367
141,608
Bende arkadaşlarımın güzel yorumlarına katılarak, kardeşimizin başarılı çalışmalarına devam edeceğini, bir çok konu hakkında bizleri aydınlatmaya devam edeceğini bilmenin sevinciyle tekrar kendisini kutluyorum.

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,045
75,447
hiçbiryerde :)
Benim için de özel bir yeri var Scanfan
üstadın. Her paylaşımı ayrı bir ince bilgi,
beceri ve emek ürünü olan, ayrı güzellikler
içeren dostumuzun yeni işlerini her zaman
heyecanla beklemekteyim. Bu vesile ile tebrik
ve teşekkür ederim üstadım.

scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,211
75,311

Gösterdiğiniz teveccüh için başta sevgili yöneticiler olmak üzere siz tüm "Çizgi Diyarı" dostlarına teşekkür ediyorum. Bu "sarı kurdele" ile sanki dostluk çemberinin biraz daha içlerine doğru ilerlemiş gibi hissettim. Bu tür taltifler sorumluluk duygusunu da kuvvetlendirir, muhakkak ki. Yani bundan sonra birşeyler karalarken daha çok sözlük, yazım kılavuzu ve ansiklopedi karıştıracağım demektir. Hepinize çok saygı duyuyorum. Sizler iyi ki varsınız, iyi ki Çizgi Diyarı var.
buket.jpg

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,396
26,100
İstanbul
Ismini ve avatarını kapat, bu paylaşım kimin diye sor. Herkes anında tanır.
Çeviri balonlama konusundaki becerisi de kanıtladı.
Kutluyorum sevgili dostum,keyifle takip ediyorum.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,087
36,746
İstanbul

Gösterdiğiniz teveccüh için başta sevgili yöneticiler olmak üzere siz tüm "Çizgi Diyarı" dostlarına teşekkür ediyorum. Bu "sarı kurdele" ile sanki dostluk çemberinin biraz daha içlerine doğru ilerlemiş gibi hissettim. Bu tür taltifler sorumluluk duygusunu da kuvvetlendirir, muhakkak ki. Yani bundan sonra birşeyler karalarken daha çok sözlük, yazım kılavuzu ve ansiklopedi karıştıracağım demektir. Hepinize çok saygı duyuyorum. Sizler iyi ki varsınız, iyi ki Çizgi Diyarı var.

Hissiyat karşılıklı, üstadım. Emin ol benim gibi tüm Çizgi Diyarı üyeleri de sana büyük saygı duyuyor. Çalışmalarını severek takip ediyor. Umarım kısmet olur da bir gün buradaki dostluğumuzu bir araya gelmek suretiyle pekiştiririz.

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,617
İzmir
Sevgili scanfan'ın yaptığı seçimleri çok beğeniyorum.
Kesinlikle okunması gerekli doyurucu, eğitici çizgi romanları değerli dostumuzun çevirisinden okumayı seviyorum.
Çeviri bayrağını taşımayı sonuna kadar hak eden değerli dostumuza sonraki çalışmalarında dolaylıklar dilerim.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,130
Sayın "scanfan" gönülden tebrik ediyor,
başarılı çalışmalarınızın devam edeceği bilinci ile
saygılarımı iletiyorum.

bayrakzaf.gif