Sürpriz new avenger LUKE CAGE 01 - 03

nevanehir

Yeni Üye
18 Ocak 2015
23
417
Ara sıcak olsun.
Umarım beğenirsiniz.
Unutulmasın acemiliklerim olabilir affedin.
Hiç bir zaman prof. olmayı düşünmüyorum.
Sadece kendim için yapıyor ve paylaşıyorum.
Umarım diğer arkadaşlara da örnek olur, sonuçta çizgi roman geniş bir okyanus herkes bir damla olursa büyür ve kavuşuruz.
Ayrıca western çalışmaları yapanları daha azimli buluyorum.
Maşallah serilerin hepsini bitirircesine yapıyorlar.
Çok talep göstermesem de takdir ediyorum.
Arkadaşlar çeviremeseniz de eski basım bir sürü çevrilmiş temize geçmeyi bekleyen seriler var.
Bir el atıp herkesin katkısı olsun bence süper olur.
Uzattıysam yada yanlış bir şey yazdıysam şimdiden özür..
İyi okumalar...

Moderatör tarafında düzenlendi:

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
Luke Cage benim çok beğendiğim bir karakter.
Marvel Comics'te Iron Fist ile ikili olarak ortaya çıkan Luke o zamanlar Power Man adıyla bilinirdi.
Arkadaşı ile Kiralık Kahraman olarak çalışırlardı. Marvel'ın ilk kendi dergisi olan zenci karakteridir.
Daha sonra Bendis'in yazarlığı döneminde şansı döndü ve bir anda popülaritesi yükseldi.
Benim de çok beğendiğim Bendis döneminde Luke Civil War sonrası yer altına çekilen kahramanların liderliğini de üstlendi.
Ayrıca yine Bendis kaleminden çıkma Ailas dedektiflik bürosunu işleten eski süper kahraman Jessica Jones ile birlikteliğinden bir bebekleri olur.
Jessica - Luke ve bebeklerinin koskoca Avengers hikayesindeki anlatımınını da beğenerek okumuştum.
Karakterleri daha bizden yapmıştı.

Muhtemelen Luke önümüzdeki yıl kendi dizisine de kavuşacak gözüküyor.

Sevgili nevanehir,
Daha önce yaptığın Voodoo ve X23 mini serileri ve akabinde bu seri ile ne kadar azimli olduğunu göstermiş oldun.
Azminden dolayı seni kutlarım ve kolay kolay Türkçe olarak yayınlanmayacak olan bu karakterleri bize kazandırdığın için ayrıca teşekkür ederim.

rekent

Yeni Üye
13 May 2015
31
45
Sürprizlerin insanısın nevanehir :) hiç beklenmedik bir hamle bu... ama çok hoş olduğunu söylemeliyim...

comedian

Onursal Üye
13 Tem 2012
1,275
4,694
aslında marvel'ın göz önünde olan karakterlerinin yanında luke cage gibi geride kalan oldukça sağlam karakterler mevcut. umarım başka maceraları da okuruz... :)

3 sayılık bu hikayeyi bizimle paylaştığınız için çok teşekkürler...