All-Star Western #003

pomakemir

Yeni Üye
8 Şub 2012
75
614
Perşembe günlerimin vazgeçilmez serisi ile karşınızdayım, aksiyon tam gaz devam ediyor.

nAB0QR.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

HACILI

Onursal Üye
14 Kas 2012
2,188
8,089
Hiç anlamadığım bir dosya paylaşım sitesi....
açıkçası bilmediğim yere girmekten korkarım.
Adımı soruyor. açıklama yapan olursa sevinirim.

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,542
28,640
İzmir
Forumumuzda torent linklerinin paylaşımı ve yönetimin izni alınmadan başka bir platformun reklamı yasaktır.
Direkt link vermediğiniz takdirde vereceğiniz linkler kaldırılacaktır.

pomakemir

Yeni Üye
8 Şub 2012
75
614
Forumumuzda torent linklerinin paylaşımı ve yönetimin izni alınmadan başka bir platformun reklamı yasaktır.
Direkt link vermediğiniz takdirde vereceğiniz linkler kaldırılacaktır.

Yönetim izni için ne yapmak gerekiyor? Güzel bir oluşum var ve bunu burada duyurmak istiyorum...

md35

Kıdemli Üye
28 Haz 2013
202
708
Kapakta "silah ve kan" yazısı, bir hortlak resmi...

Bu mu, güzel oluşum be abicim...

Herkese hayırlı Cumalar...

pomakemir

Yeni Üye
8 Şub 2012
75
614
Kapakta "silah ve kan" yazısı, bir hortlak resmi...

Bu mu, güzel oluşum be abicim...

Herkese hayırlı Cumalar...

Okumadığın esere gelip yorum yapma o halde? Birincisi hortlak değil, ikincisi çeviri o şekilde ve son olarak çevirilerimiz sadece bu seriyle sınırlı değil. Önyargını bırak öyle gel abicim(!)

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,954
ordu-turkey
Yönetim izni için ne yapmak gerekiyor? Güzel bir oluşum var ve bunu burada duyurmak istiyorum...
Oluşum elbette güzel ancak paylaşım mantığınız sıkıntılı kardeşim torrente herkes heryerden bağlanamaz kaldı ki yarın ciddi bir torrent yasağı geldiğinde ne olacak meritokrasi oluşumunu biliyorum orada bile telif sorunları yaşandı yaşanıyor.Ben emeklerinize laf söylemiyorum ama eğer gerçekten paylaşmak istiyorsanız torrent olmasın derim.Saygılar.

abartman

Onursal Üye
13 Ocak 2011
2,000
11,947
Gaçen sayıda da Bernet imzasını görmüştüm, ama sonra bakarım diyerek ötelemiştim göz atmayı. İlginç bir şekilde Bernet'in çizgilerinden hayli uzak bir ürün çıktı karşıma. Ya Moritat'dan tam devralmamış çizimleri ya da "çinici" Bernet havasını kırıp paramparça etmiş..

Öte yandan, ilk izlenim olarak balonlama konusunda hayli başarılı buldum çalışmalarınızı... Çeviriyi uzun uzadıya inceleme şansım olmadıysa da sanki biraz "tutukluk" var gibime geldi kurulan cümlelerde... Biraz daha akıcı bir dil, daha doğrusu konuşma dilini biraz daha yansıtan bir çeviri -olasılıkla orijinalden yer yer sapmayı gerektirir gerçi- daha okunur bir ürün ortaya koyarmış diye düşündüm. Ama dediğim gibi sadece göz atma sonucu ilk izlenimler bunlar.. Ve elbette genel toplamda başarılı ve tebriği hakeden çalışmalar.

Kolaylıklar diliyorum..

Son düzenleme:

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,734
44,020
denize sıfır
ilk serim olması ve burada başlaması hatrına indirme linki ilk mesaja eklenmiştir.

Burada karşılıksız paylaşım esastır.
Burada başlaması hatırına lafı hiç olmamış.
Güzel işler yapıyorsunuz ilgi de var ve severek okuyoruz.
Bu şekilde devam etmenizi dilerim.
Bizim tepkimiz burada yapılan paylaşımın başka yerde de olması değil. Şart koşulmasın yeter.
Ayrıca forumumuz hepimize yetecek kadar da büyük.:)

pomakemir

Yeni Üye
8 Şub 2012
75
614
Gaçen sayıda da Bernet imzasını görmüştüm, ama sonra bakarım diyerek ötelemiştim göz atmayı. İlginç bir şekilde Bernet'in çizgilerinden hayli uzak bir ürün çıktı karşıma. Ya Moritat'dan tam devralmamış çizimleri ya da "çinici" Bernet havasını kırıp paramparça etmiş..

Öte yandan, ilk izlenim olarak balonlama konusunda hayli başarılı buldum çalışmalarınızı... Çeviriyi uzun uzadıya inceleme şansım olmadıysa da sanki biraz "tutukluk" var gibime geldi kurulan cümlelerde... Biraz daha akıcı bir dil, daha doğrusu konuşma dilini biraz daha yansıtan bir çeviri -olasılıkla orijinalden yer yer sapmayı gerektirir gerçi- daha okunur bir ürün ortaya koyarmış diye düşündüm. Ama dediğim gibi sadece göz atma sonucu ilk izlenimler bunlar.. Ve elbette genel toplamda başarılı ve tebriği hakeden çalışmalar.

Kolaylıklar diliyorum..

Yorum ve önerinizi dikkate alacağım, elimden geldiğince akıcılık katacağım. Sadece 1-2 yerde ilahı tarzı bir şey vardı orada bocalamıış olabilirim.

Melih41

Yönetici
4 Ağu 2012
3,698
47,962
Çok sevdiğim bu seriyi paylaştığın için teşekkürler Wessaur..

necropol

Onursal Üye
11 Eyl 2011
513
2,479
Ellerinize sağlık bugün okuma fırsatı buldum paylaşımlarınızı severek takip ediyorum teşekkürler.