Star Wars 001 (2015)

pomakemir

Yeni Üye
8 Şub 2012
75
614
Ocak 2015'te yayınlamaya başlayıp 21.yüzyılın en çok satanı olan bir seri daha ne diyeyim. Star Wars sevenler hastası olacak, özellikle Prenses Leia ve Han Solo çizimleri efsane olmuş diyebilirim. Elimden geldiğince ve dilim döndüğünce yaptım bir şeyler umarım beğenirsiniz...

M6A4J6.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

cngz1

Aktif Üye
3 Ara 2011
391
9,658
İstanbul
Star Wars hayranıyım harika bir paylaşım umarım indiririm mediafire da onarım var Teşekkürler wessaur eline sağlık
önemli bir not Star Wars paylaşımları sitede yasak olarak biliyorum bunda sorun olur mu bilmiyorum

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,619
İzmir
Sevgili Wessaur,

Çeviri ve balonma zor ve meşakatli bir iştir.
Fakat yapılan çalışma sonrasında bir çok arkadaş hiç okuyamayacakları kitapları okumuş olur.
Lakin burada dikkat edilmesi gereken çok önemli bir nokta var: Telif hakları.
Telif hakkı bir yayın evinde olan çizgi romanı paylaşmıyoruz.
Bu sebeple koyduğunuz linki kaldırmak zorunda kaldım.
Anlayışla karşılayacağınızı umuyorum.

http://www.cizgidiyari.com/forum/forum-duyurulari/9567-telif-haklari-hakkinda.html

pomakemir

Yeni Üye
8 Şub 2012
75
614
neyse canınız sağolsun ne diyeyim haklısınız sonucta bilmiyordum bilsem ugrasmazdım balonlama ile :(

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,619
İzmir

ghostofsparta

Yeni Üye
19 May 2014
17
10
Merhaba bildiğim kadarıyla deathstroke telifli değil , lütfen çevirebilir misiniz ? Çok sevdiğim karakter bende ingilizcesi var 1.cilt yeni 52 ama Türkçe tercih ederim.

pomakemir

Yeni Üye
8 Şub 2012
75
614
Deathstroke ve Guardians of the Galaxy çevirileri düşünüyordum da ikisi de telifliymiş. Stroke JBC yayıncılık GoTG de Panini tarafından.

çizgisayar

Kıdemli Üye
6 Ocak 2012
127
204
Marvel ile JBC bu konuda anlaşmış mıydı ? Benim bildiğim Dark Horse ile anlaşılmıştı :)

çizgisayar

Kıdemli Üye
6 Ocak 2012
127
204
Telif hakkını almaları çok zor olmasa da seriler şuan telifli değil :)
Edit : Marvel 'ın serileri

dynamo

Onursal Üye
3 Eyl 2009
3,180
4,077
Sevgili Wessaur,çizim ve hikâye çok güzel,umarım devamı gelir,elinize sağlık,teşekkürler.

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,045
75,447
hiçbiryerde :)
Telif hakları nedeniyle linki kaldırdığımız halde
yeniden link üretme veya yönlendirme yapıyorsunuz
Wessaur, buna devam etmeyin lütfen.

pomakemir

Yeni Üye
8 Şub 2012
75
614
Ben de telifli değil diyorum yayınevini aradım diyorum ama neyse bu foruma daha çeviri falan koymam. Onlarda haklı bir şey demiyorum.

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,953
ordu-turkey
Ben de telifli değil diyorum yayınevini aradım diyorum ama neyse bu foruma daha çeviri falan koymam. Onlarda haklı bir şey demiyorum.

Değerli kardeşim kızma kızarak kimse bir şey elde edemez.Bu boyutta bir forumun olsa ve telif hakkı gibi keskin bir kılıç tepende olsa inan ki sende çok dikkat ederdin çünkü mahkemeler bu konuda çok ciddiler belki yarın senin emeklerinde de aynı sorun çıkacak ve torrent ağından silmek zorunda kalacaksın yani bu kızarak olmaz biraz empati kardeşim.

pomakemir

Yeni Üye
8 Şub 2012
75
614

Değerli kardeşim kızma kızarak kimse bir şey elde edemez.Bu boyutta bir forumun olsa ve telif hakkı gibi keskin bir kılıç tepende olsa inan ki sende çok dikkat ederdin çünkü mahkemeler bu konuda çok ciddiler belki yarın senin emeklerinde de aynı sorun çıkacak ve torrent ağından silmek zorunda kalacaksın yani bu kızarak olmaz biraz empati kardeşim.

Torrent ağı benim değil hocam. Biliyorum telif durumlarını kızdığım da yok. Sadece öğrendiğimi dile getirdim. Yayınevini arayıp birinci ağızdan kesin bilgi aldım ama neyse.