Tex Almanak 1994 renkli

villapark

Yeni Üye
2 Ağu 2009
50
259
Assad ve Profesör 'ün konularından da alıntılar yaparak derlediğim bir konu.Kendilerinden izin almadan paylaşımlarından faydalandım.Sonsuz hoşgörülerine sığınarak tüm emeklerine teşekkür ediyorum.

4ZzVGY.jpg

iyi okumalar.
oYVNOo.jpg

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Ne diyebilirim oldukça fazla emek verilmiş bir çalışma yapmışsınız. Bu emek takdir edilir. Ancak bir iki eleştirim olacak, aslında bu işin üstadları oldukça fazla var forumumuzda, balonların iç rengi ve yazının fontu. Renk oldukça öne çıkmış, belki alışırsak güzel de diyebiliriz, ancak beni yordu. Font ise bildiğimiz klasik Teks fontuna pek uymamış, bu da alışkın olduğum okuma yönünde beni sıkıntıya soktu... Yine de bu güzel ve farklı çalışma için teşekkürler..

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,730
43,945
denize sıfır
Villapark merhaba,:)

Balonlama işine bulaştığınız için tebrik ederim. Aramızda balonlama yapacak taze kan her zaman gerekli. Ancak bu çalışma için birkaç öneride bulunmak isterim, (Daha iyisini yapmanız sizin için çok kolaydı aslında)
Balon içinin aslı ne renkse o renk kalmalı, yazı fontu ise çizgiroman fontu değil. Bu çalışmadan 1 sayfa bize örnek yapsaydınız hemen size olması gerekeni SEVEREK:) anlatırdık. Yardıma ihtiyaç duyduğunuzda çekinmeden bizlere yazınız yardıma hazırız. Yeni çalışmalarınızı da beklediğimi belirteyim.:)
Selamlar, saygılar.

necropol

Onursal Üye
11 Eyl 2011
513
2,477
Bu işin ustaları söylenecek eleştiri ve tavsiyeleri yapmışlar ne eksik nede fazla ama renkli olarak tekrar okuyacağım satenizde emeğinize sağlık paylaşım için teşekkürler.

villapark

Yeni Üye
2 Ağu 2009
50
259
Yazı fontu olarak çizgi romana en uygun olanı hangisidir?

Moderatör tarafında düzenlendi:

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,364
141,478
Eserden esere değişir bence arkadaşlarımız cevaplayacaktır konunuzu muhtemelen.

Asıl çizgideki fonta uygun bir font seçmeye gayret ediyorum ben.

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,730
43,945
denize sıfır
Yazı fontu olarak çizgi romana en uygun olanı hangisidir?

Navajo Sans Serif olduğunu size daha önce yazmıştım. Çeviri bölümünde yardımlaşma başlığını inceleyin font linki var onu indirin içinde yüzlerce seçenek bulacaksınız. Veya bana bir sayfa gösterirseniz font için fikir verebilirim.:)