Wolverine vol5 - Av Sezonu #1

debaya

Yeni Üye
25 Eki 2014
17
119
Earth 3
Wolverine Vol5 #1 - Av Sezonu 1/4

JMT2u7d.jpg

Çevirisini Moriarty'nin, balonlamasını benim yaptığım bu serinin ilk sayısını beğeninize sunuyorum. İç kapak Ağkafa tarafından yapıldı. Kendisine teşekkür ederim.

Benim ilk balonlama çalışmam. Olumlu ve olumsuz eleştirilerinizi bekliyorum. :)

Not: Telefondan indirenler Challenger Viewer uygulaması ile sorunsuz açabilirsiniz.

İndirme linki:****

Moderatör tarafında düzenlendi:

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,366
141,642
Teşekkürler üstadım daha önce hiç okumadım ilk fırsatta okuyacağım. Ellerinize sağlık.

Ön izleme resmi çok büyüktü uygun bir şekilde küçülttüm.

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,044
20,235
Kamlançu
Elinize sağlık gençler. Yazıları balonlara ortalama vs gayet güzel. Konuşma balonları haricindeki yerleri de Türkçe vermeniz yaptığınız işi mükemmel yapmaya çalıştığınızı gösterir. Anlaşılan güzel şeyler bekliyor bizi.
Normalde kimseye devamını bekliyorum demek adetim değildir. Sonunda Nick Fury'nin geleceği söyleniyor, şimdiden merak ettim ve beklemeye başlıyorum. Başladım :)

necropol

Onursal Üye
11 Eyl 2011
513
2,479
Emeğinize sağlık indirip en kısa zamanda okuyacağım devamının gelmesi dileğiyle teşekkürler.

Çizgi Adam

Yeni Üye
17 Eki 2014
85
448
Kapak dizaynı bile unutulmamış. Balonlamalarda net ve gereğinde argo da kullanılmak suretiyle güzel bir dil kullanılmış. Usta işi olmuş. Tebrikler.

Yüksel007

Kıdemli Üye
1 Şub 2017
125
63
Aslında ilk 4 sayısı eskiden bir yayınevi tarafından basılmıştı diye hatırlıyorum elinde olan tarama yaparsa güzel olur