Wolverine'nin Ölümü (Death of Wolverine) Sayı 1

Kılıçbey

Yeni Üye
24 Eki 2014
11
325
Death of Wolverine serisi 4 sayılık bir seridir. Bir süper kahramanın adım adım ölüme yaklaşmasını konu alan serinin 1. sayısı Kılıçbey çevirisiyle sizlerle.

volO4p.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,617
İzmir
Sanırım Marvel Comics film hakları Fox'da olduğu için Logan'ı öldürüp bir kaç yıl göz önünden kaldıracak.
Wolverine ölüyor. Wolverine & X-Men serisi Spider-Man & X-Men olarak devam edecek.
Bakalım daha neler olacak. Wolverine ne kadar süre ölü olarak kalacak.

Çeviri ve balonlama için teşekkürler.

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,044
20,227
Kamlançu
Çok uzun zaman sonra okuyabilme şansımız olur sanıyordum.
Elinize sağlık. Bu merakla beklediğimiz eseri bizlere sunduğunuz için teşekkürler.

12 Şub 2010
15,006
543,719
Ben fındıkfındık'ın aksine bayılıyorum Volverine'ye. Hiç kaçmaz, iniyor şu anda.

Amerikan ÇR larından Conan'dan sonraki favorimdir Volverine. Yayınlanmış tüm kitaplarını aldım. Çeviri balonlamaları da kaçırmamaya çalışıyorum.

Çok teşekkürler sevgili Kılıçbey

akim

Kıdemli Üye
29 May 2011
199
418
Ellerine sağlık dostum. Daha bu sabah bununla ilgili bir yazı okumuş ve merak etmiştim, şimdi burada görünce inanamadım, çok teşekkürler.
Umarım bu serinin devamı niteliğinde olan ''the Logan Legacy'' adlı seriyi de bizimle paylaşırsın.

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,044
75,440
hiçbiryerde :)
Wolverine iyidir bence de.
"Kılıçbey" süper bir giriş yaptı foruma,
cango ve Wolverine, harika, hemen okunur...
Elinize sağlık ve teşekkürler, saygılar...

toxine

Onursal Üye
11 Mar 2013
997
3,280
Tespit edilemedi
Wolverine hakkında bir şey bilmesemde yorumlara bakarak indirmeye başladım. Eline sağlık. Muhakkak her kitabın farklı bir alıcısı vardır. Umarım bağımsız konulu bir hikayedir. Yani konuyu anlamak için evveliyatını bilmek gerekmeyen bir hikayedir.

Mcbeat

Yeni Üye
8 May 2011
8
4
Uzun süredir siteye girme fırsatı bulamıyordum.Bu güzel paylaşım için teşekkür ederim dostum. :)

Desarem

Yeni Üye
16 Kas 2014
1
0
arkadaşalr bilgisayara indirdim fakat açmak için uygun program nedir bilmiyorum siz hangi program üzerinden romanı okuyorsunuz