Avengers + X-Men 001

MVCelebi

Yeni Üye
5 Şub 2011
87
226
Avengers + X-Men
11132.jpg

Çeviri-Balonlama: Mehmet Çelebi (MVCelebi)
Font: CCJoeKubert

Hellblazer

Onursal Üye
31 Mar 2012
752
1,588
Gotham
Son günlerde beni en mutlu eden çeviri haberidir sanırım. Ne mutlu bu tür çalışmalara baş koyanlara. Her comicsseverin okuması gereken yeni ve modern çizgilerle donanmış , Marvel'ın 2 baba grubunu konu alan bir yapım. Ellerinize sağlık , devamını dört gözle bekleyeceğim :) :24:

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,542
28,640
İzmir
Sevgili MVCelebi,
Hızlı bir dönüş yaptın.
Güzel bir hikaye seçmişsin.
Daha doğrusu iki hikaye.
İkincisi soru işaretleriyle bitiyor.
Eğlenceli ve rahat okunan iyi bir çalışma olmuş.
Eline sağlık.

MVCelebi

Yeni Üye
5 Şub 2011
87
226
Son günlerde beni en mutlu eden çeviri haberidir sanırım. Ne mutlu bu tür çalışmalara baş koyanlara. Her comicsseverin okuması gereken yeni ve modern çizgilerle donanmış , Marvel'ın 2 baba grubunu konu alan bir yapım. Ellerinize sağlık , devamını dört gözle bekleyeceğim :) :24:

Yorumunuz için çok teşekkürler :) Hedefim bu konuyuda içine alan Marvel Now! evrenini tamamiyle bitirmek.

Sevgili MVCelebi,
Hızlı bir dönüş yaptın.
Güzel bir hikaye seçmişsin.
Daha doğrusu iki hikaye.
İkincisi soru işaretleriyle bitiyor.
Eğlenceli ve rahat okunan iyi bir çalışma olmuş.
Eline sağlık.

Çok teşekkürler. Aslında biraz endişelerim vardı paslanmışmıyım diye.. Zamanla eskisinden daha iyi olmak için çabalıyorum

Dindar Diker

Çeviri & Balonlama
11 Nis 2009
2,451
8,408
İzmir
Mükemmel bir eser seçmişsin balonlama ve çeviri için. Ben, orjinalini indirmiştim daha önce. Ama yabancı dilim olmadığı için ne yazık ki anlayamıyorum. Çok telekkürler...

akim

Kıdemli Üye
29 May 2011
199
418
Çok teşekkürler, en çok okumak istediğim serilerden biriydi. Ellerine sağlık

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,089
36,762
İstanbul
Çok başarılı bir balonlama çalışması olmuş. Font seçimi, metnin balonların içine dengeli yerleşimi; hepsi güzel.

Teşekkür ederim.