Tom Braks Tay Yayınları Fasikül(Kuruş)Serisi No 139

Bay_X

Onursal Üye
30 Haz 2012
1,672
17,162
IZ288Px.jpg

Saygılarımla.

Son düzenleme:

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,071
Değerli kardeşim,
emek ve katkılarınız için teşekkür ediyorum.
Saygılarımla...

bayrakzaf.gif

hadon

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Mar 2010
3,056
9,085
Kastamonu
Teşekkür ederiz değerli üstadım. Listede, birkaç tane de Swing paylaşımınız olduğunu gördüm; zorunlu tatili iyi değerlendirmişsiniz sanıyorum. :)

Eliniz, kolunuz ağrımasın.

12 Şub 2010
15,006
543,642
Kapak güzel, paylaşım güzel, derlemecileri sevindirecek dolgu Apo güzel
En güzeli de bay_x dostumuzun emekleri ve paylaşımcı ruhu
Yürekten teşekkürler

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,078
36,676
İstanbul
Geçenlerde Tom Braks'a mı düştün tarzında bir söylemini hatırlıyorum, üstadım. Bilmiyorum sen de hatırladın mı? Hani Karamürsel girişinde bir yerlerde, sahilde :) Gerçi bana yönelik olarak söylenmemişti...

Üstadım, latife bir yana bu Tom Braks fasikülü için çok teşekkür ediyorum. Ellerine sağlık.

Bay_X

Onursal Üye
30 Haz 2012
1,672
17,162
Geçenlerde Tom Braks'a mı düştün tarzında bir söylemini hatırlıyorum, üstadım. Bilmiyorum sen de hatırladın mı? Hani Karamürsel girişinde bir yerlerde, sahilde :) Gerçi bana yönelik olarak söylenmemişti...

Üstadım, latife bir yana bu Tom Braks fasikülü için çok teşekkür ediyorum. Ellerine sağlık.

Vallahi düştüm üstadım! Sağ olsun Haluk Ağabey taranacak kitap bırakmadı ki!...
Bana, Tom Braks, Seksek, Can ile Aslı Anadolu Yollarında ve fotoroman gibi kitaplar kaldı.

Son düzenleme:

vefalı

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 May 2009
3,906
71,895

Vallahi düştüm üstadım! Sağ olsun Haluk Ağabey taranacak kitap bırakmadı ki!...
Bana, Tom Braks, Seksek, Can ile Aslı Anadolu Yollarında ve fotoroman gibi kitaplar kaldı.

Son görüştüğümüzden beri muhtar yavaşça fasiküllerini ısrarla bekliyorum değerli dostum,bu seri sizin kaba taramalarınız ile dahada keyfli olacaktır.İstanbulda eski kitap satan bir satıcı ile takımını alıp paylaşmayı düşündüm 158 fasikül takımın 7 eksik sayısı olmasına rağmen 3.000 lira bedel biçince geri adım attım.
Sizden ricam Karaoğlan maceralarının içinde bu seri sizinde taktir ettiğiniz gibi çok önemli,çok güzel ve paylaşım görmemiş maceralar barındırıyor. :)
Paylaşımlarınız için teşekkürler ediyor,ilk sayıdan başlasakmı diyorum.

Son düzenleme: