Injustice Gods Among Us #08

MumbLe

Yeni Üye
29 Mar 2013
29
438
Devam Ediyoruz

vIBmvF0.jpg

************ Telif Hakları Nedeniyle Link Kaldırıldı ************

Çeviri: Death52

Balonlama: MumbLe

Moderatör tarafında düzenlendi:

gok_han

Yeni Üye
14 Eyl 2011
23
3
uzun süredir çizgi roman okumuyordum. bu seri sayesinde geri döndüm. emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Makinist16000

Kıdemli Üye
8 Eyl 2010
123
220
Bursa / Osmangazi
Hakikaten konu giderek daha ilginç hale geliyor . Bir video oyunundan böylesi bir senaryo kotarılması müthiş . Bu seri , oyun ayrıntılara çok değinmediğinden , aradaki boşluklar için iyi bir dolgu malzemesi olmuş . Alternatif bir dc evreni olsa da Batman hala Batman .

galeme

Yeni Üye
7 Eki 2011
34
35
Çevirileriniz için ellerinize sağlık. Benim bir sorum olacaktı. İlk 2 sayıyı okudum da yazmak için en uygun yer olarak burayı gördüm. Sayfalar CDisplay programında ekrana direk olarak sığsa otursa daha güzel olmaz mı? Şu anki hali çok yakın duruyor, fazla zoom yapılmış gibi. Mesela Flash çevirilerinizde sayfalar gayet iyi. Sadece aşağı doğru gidiyor. Bunda ise bir sağ bir aşağı bir sağ bir aşağı. Yinede tabi sizin bileceğiniz iş, her türlü okurum ben :D Tekrardan teşekkürler.

Düzenleme: Bütün sayıları okudum da seri cidden şahaneymiş.

Son düzenleme:

MumbLe

Yeni Üye
29 Mar 2013
29
438
Çevirileriniz için ellerinize sağlık. Benim bir sorum olacaktı. İlk 2 sayıyı okudum da yazmak için en uygun yer olarak burayı gördüm. Sayfalar CDisplay programında ekrana direk olarak sığsa otursa daha güzel olmaz mı? Şu anki hali çok yakın duruyor, fazla zoom yapılmış gibi. Mesela Flash çevirilerinizde sayfalar gayet iyi. Sadece aşağı doğru gidiyor. Bunda ise bir sağ bir aşağı bir sağ bir aşağı. Yinede tabi sizin bileceğiniz iş, her türlü okurum ben :D Tekrardan teşekkürler.

Düzenleme: Bütün sayıları okudum da seri cidden şahaneymiş.

Bu sorun bizden değil serinin sayfa şeklinden kaynaklanıyor ancak dediğiniz sorun her sayı da yok arada oluyor.

Yine de önemli bir sorun değil ekrana sığmayan sayfalar olursa Ctrl+F tuşlarına basarak sayfayı ekrana sığdırabilirsiniz.

galeme

Yeni Üye
7 Eki 2011
34
35
Bu sorun bizden değil serinin sayfa şeklinden kaynaklanıyor ancak dediğiniz sorun her sayı da yok arada oluyor.

Yine de önemli bir sorun değil ekrana sığmayan sayfalar olursa Ctrl+F tuşlarına basarak sayfayı ekrana sığdırabilirsiniz.

Cevap için teşekkürler. Ctrl+f olayı güzelmiş ya baya, bilmiyodum ben bunu. Neyse devamını dört gözle bekliyorum, seri çok hoşuma gitti.

necropol

Onursal Üye
11 Eyl 2011
513
2,479
Bu çizgi roman telifli diye biliyorum çeviri yapılan blogdanda kaldırıldı.
Yayınladığı zaman satın alabilirsiniz.

Saygılarımla,

vkopuzoglu

Süper Üye
3 Mar 2010
1,536
957
Bursa
Okunması gereken harika bir çizgi roman ve tabi ki de ülkemizde ki yayıncılara destek verilmesi taraftarıyım. Ancak bir seriyi 4 sezon götürüp daha sonra bir yayın evi çıkıp "hooop kardeşim ben bunu sıfırdan yayınlayacam silin linkleri" demesi çok uyuz bir şey. Ben mecbur muyum şimdi yıllarca onun kaldığım yere gelmesini beklemeye. Almak isteyen okumuş olsa dahi alır. Misal ben Naruto, Bleach ya da One Piece i okumadım mı da şu an kütüphanemde duruyor. Zaten okumak isteyen gider alır. çevirisi bu kadar ilerlemiş serilere bunun yapılmasını çok saçma buluyorum.