Deadpool #38 : Operasyon İmha Bölüm 02

Marco

Yeni Üye
16 May 2012
14
37

eW8ZZL.jpg

Serinin ilk bölümünü buradan indirebilirsiniz ;
http://www.cizgidiyari.com/forum/the_darkness/55442-deadpool-37-operasyon-imha-bolum-01-a.html

Çeviri : Marco
Balonlama : Pengo

************ Telif Hakları Nedeniyle Link Kaldırıldı***********

Moderatör tarafında düzenlendi:

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,634
Kasımpaşa
Aslında çok çabuk bir devam sayısı olmuş, yaklaşık 2 yıl.. Aslında makul, beklenebilir süre.. E, kahraman arıza olunca süre de uzun oluyor doğallıkla.. Ama hiç olmamasından iyidir.. Ben bu tipi beğeniyorum.. Teşekkürler dostlar..

Melih41

Yönetici
4 Ağu 2012
3,698
47,908
Marco ve Pengo bu seriye bizi alıştırdınız artık kaçarınız yok devamları
ve de benzerlerini bekliyoruz. Çok çok teşekkürler..

12 Şub 2010
15,006
543,709
İsmini çokça duyduğum ama okumadığım bir çizgi roman Deadpool

Belki de okumaya başlamanın tam zamanıdır

teşekkürler dostlar

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,612
İzmir
Değerli dostlar ilk sayıyı yaptığımdan bu zamana 21 ay geçmiş. Öncelikle marco'dan özür dilerim. Demek çok uzun zamandır iş hayatının koşuşturmasına kendimi kaptırmışım ve çeviri ve balonlama adına birşey yapamamışım. Tabi arada düğün dernek (bir ara da bilek ameliyatı olmuştum...) derken çizgi romana bir katkımız olmamış. Bir şeyler yapmak lazım artık; ama ne zaman. Ne yazık ki günümüzde özel sektörde çalışmak ve çok seyahat edilen bir iş kolunda olmak çok sevdiğiniz hobilerinizi sizden alıyor.

Sevgili Marco ve Pengo çok güzel bir çalışma yapmışsınız. Marco'nun azmi ile seri tamamlanacak.

"penGO"

Süper Üye
12 Ara 2012
572
2,526
Değerli dostlar ilk sayıyı yaptığımdan bu zamana 21 ay geçmiş. Öncelikle marco'dan özür dilerim. Demek çok uzun zamandır iş hayatının koşuşturmasına kendimi kaptırmışım ve çeviri ve balonlama adına birşey yapamamışım. Tabi arada düğün dernek (bir ara da bilek ameliyatı olmuştum...) derken çizgi romana bir katkımız olmamış. Bir şeyler yapmak lazım artık; ama ne zaman. Ne yazık ki günümüzde özel sektörde çalışmak ve çok seyahat edilen bir iş kolunda olmak çok sevdiğiniz hobilerinizi sizden alıyor.

Sevgili Marco ve Pengo çok güzel bir çalışma yapmışsınız. Marco'nun azmi ile seri tamamlanacak.

Sözü geçen 5 günlük veri kaybında final sayısını da paylaşmıştık, marco yapmazsa ben tekrar paylaşacağım....