Catwoman #12 The New 52 - Türkçe

gvngngr

Çeviri & Balonlama
9 Tem 2011
40
554
ibpu.jpg
hjjl.jpg

Catwoman (Kedikadın) #12 (2012) The New 52

Türkçe Çeviri - Balonlama: gvngngr (Güven Güngör)

Tarayan: Zone-Empire
Yazar: Judd Winick
Çizer: Adriana Melo - Julio Ferreira

Kahramanımız Kedikadın, sıcağı sıcağına Dedektif Alvarez'i ve sokak insanlarını kaçıran Bebekevi(Dollhouse)'nin peşinden gidecek. Son kavgada devreye Gotham'ın Kara Şövalyesi de girecek.​

Önceki Sayılar:
Catwoman #11 Türkçe
Catwoman #10 Türkçe
Catwoman #8 #9 Türkçe
Catwoman #6 #7 Türkçe
Catwoman #5 Türkçe #4 #3 #2 #1

Arkadaşlar öncelikle herkesi, neredeyse 4 hafta sonra, tekrardan selamlıyorum. Umarım hikayeyi unutmamışsınızdır, soğumamışsınızdır :) Kış sezonu biraz böyle ağır geçecek malesef.
Bu sayıyla birlikte kısacık balonlama kariyerimin en zor kapaklarından birini ve bu kapağı yaparken de bütün hayatımın en uzun Photoshop'larından çalışmalarından birini yapmış oldum. Gerçekten meşakatliydi ama yaptıktan sonra izlemesi ayrı bir keyifti :) Bulmakta zorlandığım kapak fontlarını bulan nireng hocama ayrı bir teşekkürü de borç bilirim.
Bundan sonra çıkan(ve benim çevireceğim) sayı Catwoman #0'dır. Biliyorsunuz ben de çevirmeden önce okumuyorum. Kedi efsanesinin doğuşunu okumak için sizler kadar sabırsızlanıyorum.
Bu arada geçen zaman içerisinde siteme, catwomanturkce.blogspot.com yazdığım haberler de içinizi kıpır kıpır edebilir. Mutlaka göz atın derim :5:
Okuyan, desteğini esirgemeyen herkese gönülden teşekkür ederim.

comedian

Onursal Üye
13 Tem 2012
1,275
4,695
ellerinize sağlık...

çalışmalarını zevk ile takip ediyorum. seyrekte olsa devamının geleceğini bilmek bile bize yeter. :) yeter ki siz yapın zaman aralığı çok sorun değil sevgili gvngngr.

lastsith

Yeni Üye
5 Eyl 2013
16
7
Eline sağlık gvngngr, bu sayıdan sonra okuma sırası 0. sayıya ondan sonra 13. sayıya mı geçecek?

gvngngr

Çeviri & Balonlama
9 Tem 2011
40
554
Dosyayı ilk başta .rar olarak atmışım, özür dilerim. Düzelttim.

12 Şub 2010
15,006
543,719
Kedi Kadın'ımızı özlemiştik

Geç olsun, güç olmasın yeter

Teşekkürler sevgili dostum

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,294
4,473
11.sayının kapağı çok güzel,daha önce hiç catwomen okumadım ama kapağından dolayı ilgimi çekti,indirip bakacağım.
Sevgili Güven kardeşim emeğin için çok çok teşekkürler .

gvngngr

Çeviri & Balonlama
9 Tem 2011
40
554
@profesör, @darkwood ben teşekkür ederim hocam
@kartal umarım beğenirsiniz, iyi okumalar

gvngngr

Çeviri & Balonlama
9 Tem 2011
40
554
@TheDarkness teşekkürler hocam :)
@kral911 ben ve catwoman, bir ekip... hiç böyle düşünmemiştim x) teşekkürler.

denizkara

Yeni Üye
28 Mar 2010
53
72
denizci
Akşam neyi okuyacağımı şaşırdım :Z, eline sağlık üstadım :), ben de kapağı beğendim de :D birinci kapaktaki bebekler :rolleyes:, pardon "dehşetler" çok yakışmış kapağa diyecektim :d, çok teşekkürler üstadım :)