Gitar Jim - Zagor Özel Albüm (Çeviri ve Balonlama)

"penGO"

Süper Üye
12 Ara 2012
572
2,526
gtarjmkapak.jpg

Daha önce paylaşacağımı söyledğim bu albümü
gecikmeli de olsa size sunuyorum...

İyi Seyirler....

Ekenciz'den => Emeklerinize teşekkür ederim. Benim de bir link katkım olsun. Heriki parça birleştirilmiş tek link

Moderatör tarafında düzenlendi:

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,647
Kasımpaşa
Sevgili penGO!!, paylaştığın ve verdiğin emek için çok teşekkür ederim. Zagor uzmanı değilim, Fakat bu gitar Jim ile ilgili bir iki macera okumuştum, bu onlardan bir değil sanırım.. Sabırsızlıkla bekliyorum inmesini, merak ettim.. Selamlar..

Ek not: Kapak üzerindeki isim yazışın güzel duruyor ancak ben yine de kitap içinde dokunulmamış bir kapak isterim..

Diğer ek not: Özür dilerim, dokunulmamış kapak varmış.. Erken öten horozun... Neyse..

Bir diğer ek not: Çeviri diline bir şey demeyeceğim, ancak balonlamalarda kullanacağın font ve büyüklüğüne bir karar vermelisin.. Beni yordu..

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,130
Sayın "penGO",
Özel Albüm için
ve de emekleriniz için yürekten teşekkürler...
Saygılarımla...

bayrakzaf.gif

"penGO"

Süper Üye
12 Ara 2012
572
2,526
Sayın "penGO",
Özel Albüm için
ve de emek ve paylaşımınız için yürekten teşekkürler...
Saygılarımla...

bayrakzaf.gif
Ben rica ederim... Bir dahaki çevirilerimde sözlük kullanmayı ihmal etmeyeceğim, fontlarda özellikle seçici olacağım.... Eksiklerim varsa affola...

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,733
44,001
denize sıfır
Macerayı ilk kez görüyorum.:) Zagor için Navajo Sans Serıf fontunu denemeni tavsiye edebilirim. Bu font gazete yazısı durmuş ama hepimiz ilk yaptıklarımızı görmek istemeyiz çoğunlukla.:) Emekleriniz için teşekkürler devam serileri varsa beklediğimizi de belirteyim.:)

12 Şub 2010
15,006
543,730
Bugün indirip okuyamayacağım ama ilk fırsatta okumaya çalışacağım. Bu nedenle bu maceranın daha önce yayınlanıp yayınlanmamış olduğu konusunda bir şey söyleyemeyeceğim.

Gecikme önemli değil sevgili penGO!!!, emekleriniz için teşekkür ediyorum.

"penGO"

Süper Üye
12 Ara 2012
572
2,526
Ben teşekkür ederim Profesör... Gözden kaçan bu sayfayı sonradan ekledim... Herkese iyi akşamlar... :)

Vergilius

Onursal Üye
25 Nis 2009
5,689
4,845
Çok teşekkür ederim emeğin için kardeşim çok güzel bir çalışma ve paylaşım olmuş çok sağol...