Animal Man #08

huaynacapac

Yeni Üye
13 Ara 2012
20
249
file

Keyifli okumalar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

abdullah

Çeviri & Balonlama
17 Nis 2011
1,377
3,552
Midgard
Büyük ihtimal bugün balonladınız bu sayıyı. Bu saate bitti ve sizde yayınladınız.

Elinize emeğinize sağlık. Teşekkürler.

12 Şub 2010
15,006
543,641
Ne oldu ya hu:), ikinci bölümde öldü mü bizimki

Kırmızı Bölgeye gidip dönecek mi yoksa

Devamı gelsin de anlamaya bakayım DC Comicsleri

Bir de New 52 hakkında kısa bilgi verecek var mı, yenir mi, içilir mi, okunur mu:D

Teşekkür ederim huaynacapac, izliyorum

abdullah

Çeviri & Balonlama
17 Nis 2011
1,377
3,552
Midgard

Bir de New 52 hakkında kısa bilgi verecek var mı, yenir mi, içilir mi, okunur mu:D

DC Comics'in Flashpoint adlı hikayeyle başlattığı "çağ" diyebiliriz. Bütün dergilerin sayılarını sıfırladılar ve kahramanların eski hikayelerinden çoğu silindi. 1930'dan bu yana çıkan dergilerdeki hikaye karmaşıklığını, okuma zorluğunu gidermek; comics okumaya yeni başlayacak insanlara kolaylık sağlamak amacıyla böyle bir işe giriştiler. Aynı zamanda Swamp Thing, Animal Man gibi eskiden Vertigo etiketiyle çıkan dergi kahramanları ana evrene geçirildi. Yani Vertigo etiketiyle çıkan hikayeler artık başka bir evrende geçmiyor. Bildiğimiz ana DC evreninde geçiyor..

Cobra Captain

Kıdemli Üye
23 Haz 2013
115
437

DC 'nin bayadan beri yapmadığı bir reboot yani sil başlardan biridir. Flashpoint hikayesi başlangıcı olup. Green Lantern giller dışında hemen hemen her hikaye sıfırlanmıştır. Vertigo kısmından çıkan Constantine,Swamp Thing ve Animal Man'de yer almaktadır. Başta o kadar olumlu yaklaşıp o kadar fan alacaklarını düşünselerde DC'ye esas parayı kaybettiren bu New52 olmuştur.

Bu arada yazmayı unutmuşum çok teşekkürler.

Son düzenleme:

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,078
36,675
İstanbul
Sevgili huaynacapac, üretim hızına yetişmekte zorlandığım dostlarımızdan birisi. Yaptığı işleri giderek artan bir keyif ve hayranlıkla takip ediyorum.

Bu sayı da arşivimdeki yerini aldı. Gecikmeden okuyacağım.

Teşekkür ediyorum.

aziz balıkçı

Süper Üye
9 Ağu 2020
2,952
8,270
huaynacapac üstadım paylaşımlarınız için teşekkür ederim. Link çalışmıyor yenilemeniz veya başka linkte paylaşmanız mümkün mü?