Örümcek Adam-Rhino İçin Çiçekler (#01/02)

cobra

Süper Üye
23 Kas 2009
528
1,397
tangledweb0500fc.jpg

Rhino, Örümcek adamın gergedan kılığında dolanan kas yönünden aşırı gelişmiş ama zeka yönünden fakir düşmanı. Peki sürekli alay konusu olan bu süper kötünün duyguları yok mu? Peter Milligan işte tamda bu konu üzerine gider ve en iyi Örümcek Adam hikayelerinden biri sayılan , benimde kişisel favorilerimden biri olan bu hikayeyi yazar. Sıcak eğlenceli ve zaman zaman yürek burkan bu öyküyü sizlere sunmak istiyorum, umarım beğenirsiniz. İkinci bölümü haftaya.

Çeviri ve Balonlama: Cobra
Kullanılan Font: CCComicCrazy

ulucak

Süper Üye
8 Eyl 2012
1,062
2,792
vay örmi ve rhino gelmiş hemde bir dc ci eliyle marvel bir hayran dahamı kazandı ne.. ama itiraf et örmi çok sempatik değilmi.:)

seymin

banned
15 Ağu 2009
225
239
Örümcek müptelası biri olarak, teşekkür etmem için okumama bile gerek yok...
Daha inerken Teşekkürler :)

kral911

Süper Üye
12 Ocak 2010
3,050
1,505
bu projeden hala ses seda yok Amazing Spider-Man #700...biri el atsa iyi olur.:4:..örümceğe layığı ile cenaze töreni düzenleyelim...:)

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,653
Kasımpaşa
Sevgili cobra, ben kendi adıma bu türe fazla ilgimin olmamasına karşın kullanılan dili ve çeviriyi beğendim.. Keyifle okudum. Verdiğin büyük emek için çok teşekkür ederim.. Sevgilerimle..

cobra

Süper Üye
23 Kas 2009
528
1,397
bu projeden hala ses seda yok Amazing Spider-Man #700...biri el atsa iyi olur.:4:..örümceğe layığı ile cenaze töreni düzenleyelim...:)

Abi ben o hikayeyi hiç sevmiyorum , benim bildiğim örümcek Peter Parker'dır ne öyle ahtapotu yerine geçirmek. Bence büyük bir kayıp değil , onun yerine kaliteli öyküleri türkçeye çevirilse daha iyi olur.

cobra

Süper Üye
23 Kas 2009
528
1,397
Sevgili cobra, ben kendi adıma bu türe fazla ilgimin olmamasına karşın kullanılan dili ve çeviriyi beğendim.. Keyifle okudum. Verdiğin büyük emek için çok teşekkür ederim.. Sevgilerimle..

Teşekkür ederim Savaş abi. Özellikle çeviride uyulması gereken asgari standartlara olabildiğince uymaya çalıştım. Kesinlikle destekliyorum yapılan işlerin iyi bir standartta olması gerekli , benimde hatalarım olmuştur , her yeni işte en aza indirmek için elimden geleni yapacağım.
Arkadaşlarımıza özenli ve kaliteli şeyler sunmak önceliğimiz olmalı.