Scarlet Spider vol 2 #5 (Çeviri ve Balonlama)

DavidNolan

Yeni Üye
25 Ocak 2013
9
70
Merhaba arkadaşlar, serinin 5. sayısı da hazır, umarım beğenirsiniz.
Buradan, font konusunda yardımlarını esirgemeyen Efsahane arkadaşımıza ayrıca teşekkür ediyorum.
2vs232s.jpg

Ayrıca, önceki sayıyı da düzenleyip tekrar ekledim. Onu da buradan indirebilirsiniz.

Son düzenleme:

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,078
36,676
İstanbul
Kısa süre içerisinde gelen bu ikinci paylaşımınla kat ettiğin mesafe inanılır gibi değil. Metinlerin balon içerisinde dengeli dağılımından tut, dilin akıcı kullanımına kadar her şey çok güzel. Bu sayıda biraz daha ustalık gerektiren işleri de başarıyla hallettiğini görüyorum. Harika!

Sayının finali eğlenceliydi. Fazla konuşup okuyacak dostların keyfini kaçırmayalım.

Ellerine sağlık, sevgili DavidNolan.

serifengin

Onursal Üye
23 Eki 2009
2,617
6,031
İstanbul-İzmir
Devamını bende bekleyenlerdenim arkadaş!
Bu anti örümcek hoşuma gitti.
Ufak tefek hatalar var tabii ki de.
İmla konusunda ders verecek değilim haşa!
Dikkatimi çeken başlangıç sayfasında ki gazete sütunlarında kelime hataları var sadece.
Bana göre okunabilir seviyede ve güzel olmuş...

DavidNolan

Yeni Üye
25 Ocak 2013
9
70
Kısa süre içerisinde gelen bu ikinci paylaşımınla kat ettiğin mesafe inanılır gibi değil. Metinlerin balon içerisinde dengeli dağılımından tut, dilin akıcı kullanımına kadar her şey çok güzel. Bu sayıda biraz daha ustalık gerektiren işleri de başarıyla hallettiğini görüyorum. Harika!

Sayının finali eğlenceliydi. Fazla konuşup okuyacak dostların keyfini kaçırmayalım.

Ellerine sağlık, sevgili DavidNolan.
Güzel eleştirileriniz için çok teşekkürler. :)

Devamını bende bekleyenlerdenim arkadaş!
Bu anti örümcek hoşuma gitti.
Ufak tefek hatalar var tabii ki de.
İmla konusunda ders verecek değilim haşa!
Dikkatimi çeken başlangıç sayfasında ki gazete sütunlarında kelime hataları var sadece.
Bana göre okunabilir seviyede ve güzel olmuş...

Aslında imlaya elimden geldiğince, her yerde dikkat etmeye çalışırım. Hatta bu çizgi romanda da, her sayfayı, iki üç defa gözden geçirmiştim. Ama gazete sütunlarını kontrol etmemişim demek ki.
Hemen düzeltip tekrar yükledim. Linkleri de yenilerim birazdan. :)

serinin devam etmesi güzel...çok sağol..
Rica ederim. :)

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
Sevgili DavidNolan,
Bir önceki çalışma ile bunun arasında çok fark var.
Oldukça hareketli bir macera ve hızla okunuyor.
Ben beğendin. Balonlamada, yazıları balon içlerine oldukça dengeli sığdırmışsın. Kişilerin konuşmalarındaki kesilmeleri, kısık ses ve bağırmaları yazıya güzel adapte etmişsin. Bence bundan sonraki adım, yer ve zamanların geçtiği başlıkların Türkçeleştirilip balonlanması olmalı.
Eline sağlık.

dynamo

Onursal Üye
3 Eyl 2009
3,180
4,071
Huzur ve sükûneti arayan Kaine,New York'tan kaçıp Houston'a gelir.Bakalım burda aradığını bulabilecek mi?Paylaşım için teşekkürler...

debiba

Yeni Üye
16 Eyl 2011
17
0
Yürü be koçum bu işi sıkılmadan üşenmeden takip ettire bilirsen hen kendini çok geliştirirsin hemde bu sayfalarda roman takip edenlerin taktirini ve duasını alırsın ellerine emeğine sağlık durmanan yola devam senden istirhamım başka kanallara sapmadan başladığın işi sürdürmen. yavaş ve emin adımlarla kolaygelsin.