Web Of Spiderman #008 - Yerel Kahraman 01 (Çeviri ve Balonlama)

duvarsürüngeni

Aktif Üye
28 Ağu 2011
446
1,054
Taramalarda renkleri düzeltmek için epey oynadım, ancak iyi bir sonuç aldığımı düşünüyorum.

000dnd.jpg

"Otuz yıl önce, uzayın uçsuz bucaksız derinliklerinde bir şey patladı!"

Prologue (Giriş)

İyi okumalar, maceranın kalanı çok yakında!

Son düzenleme:

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,617
İzmir
Sevgili spider-man,
Eski çizgi romanları çalışmak daha zordur. Rengi solmuş ve boyutu küçük olduğundan balonlamasında sıkıntı yaşanabilir. Bu yüzden daha iyi taramalar ile çalışmak faydalıdır.
Çevirinin iyi olduğunu düşünüyorum, balonlama da iyi. Lakin ''Super Lokal Hero'' başlığını ve gazete sayfasını da çevirip balonlasaydın daha güzel olurdu. Keşke çizgi romanın sadece giriş kısmını yapmasaydın da sayının tamamını çevirip balonlasaydın. Bence eksik olmuş, tanıtım sayısı gibi durmuş.

duvarsürüngeni

Aktif Üye
28 Ağu 2011
446
1,054
Sevgili spider-man,
Eski çizgi romanları çalışmak daha zordur. Rengi solmuş ve boyutu küçük olduğundan balonlamasında sıkıntı yaşanabilir. Bu yüzden daha iyi taramalar ile çalışmak faydalıdır.
Çevirinin iyi olduğunu düşünüyorum, balonlama da iyi. Lakin ''Super Lokal Hero'' başlığını ve gazete sayfasını da çevirip balonlasaydın daha güzel olurdu. Keşke çizgi romanın sadece giriş kısmını yapmasaydın da sayının tamamını çevirip balonlasaydın. Bence eksik olmuş, tanıtım sayısı gibi durmuş.

Sayının kalanını yarın paylaşacağım, görüşleriniz için teşekkürler.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,087
36,745
İstanbul
Sevgili spider-man,

Bu giriş bölümünün metni epey az olmasına rağmen yapılan işçilikle ilgili fikir veriyor. Bu kısım itibariyle balonlama çalışman iyi.

Ancak lütfen böyle parça parça değil, sayının tamamını bir seferde paylaş. Belki görüş almak için böyle yapıyorsun ama bu konu kirliliğine ve aranan paylaşımın bulunmasında zorluğa yol açabilir.

Devamını bekliyorum.

Ellerine sağlık.