Scarab-Bilinmeyen Kahramanlar Projesi

Şükrü

Çeviri & Balonlama
16 Şub 2011
1,286
2,169
Far Far A Way
İlk önce çeviriyi nasıl yapacağımı düşünürken
Gulyabani sayesinde Sewko abimle tanıştım.İyi
bir çeviri bence, sadece ilk sayfada bir hata var galiba :p

scarabsayfa001.jpg

Son düzenleme:

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,066
Sarıyer
Şükrü, bana "amca" diyen "Sewko" ya ağabey dediğine göre düz mantıkla benimle karşılaşsa bana da "dede" der herhalde. Şükrü kendini geliştiren ve yaşı gözönüne alındığında ilerde iyi bir bulut yazarı olabilecek bir kardeşimiz, Sevko İngilizce bilgisini akıcı bir Türkçe'ye dönüştürerek daha ilk çevirisinde "sanal" bir çevirmen olmadığını göstermiş ve sonuçta Büyük Beyaz'ın bilinmeyen kahramanlar fihristine "bence" gönül rahatlığı ile sokabileceğimiz bir eser çıkmış ortaya.

Her ikisine de gösterdikleri gayret ve harcadıkları zaman için teşekkür ederim.

Şükrü

Çeviri & Balonlama
16 Şub 2011
1,286
2,169
Far Far A Way
Şükrü, bana "amca" diyen "Sewko" ya ağabey dediğine göre düz mantıkla benimle karşılaşsa bana da "dede" der herhalde. Şükrü kendini geliştiren ve yaşı gözönüne alındığında ilerde iyi bir bulut yazarı olabilecek bir kardeşimiz, Sevko İngilizce bilgisini akıcı bir Türkçe'ye dönüştürerek daha ilk çevirisinde "sanal" bir çevirmen olmadığını göstermiş ve sonuçta Büyük Beyaz'ın bilinmeyen kahramanlar fihristine "bence" gönül rahatlığı ile sokabileceğimiz bir eser çıkmış ortaya.

Her ikisine de gösterdikleri gayret ve harcadıkları zaman için teşekkür ederim.

O Kadar da küçük görün diye amca yazmadık be amca :)
Ne söylüyon sen de :D (Teşekkürler)

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,088
36,755
İstanbul
Sevgili Şükrü ve Sewko,

İyi olmuş. Daha da iyi olacak. Sağolun.

İkilinin çalışmaları devam edecek mi? Edecekseniz başka çizgi roman önerilerine açık olur musunuz?

Sevgiler