Ame Comi Wonder Woman 1 of 3 (Çeviri ve Balonlama)

f.erince

Süper Üye
6 Eki 2009
521
2,680
Sevgili dostlar bu çeviri ve balonlama işine iyice ısındım. Bu seriyi internette tesadüfen gördüm, çizgileri, renklendirmesi, öyküsü hoşuma gidince de çevirmeye karar verdim. Artık böyle kararlar verebiliyorum yani:cool:.

Bu DC çevirisini sevgili serifengin ve The Darkness dostlarımın şahsında , köyün bütün delilerine ve çizgi diyarı sakinlerine armağan ediyorum. Keyifli okumalar:

acww01pg001ddd.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

strider

Süper Üye
29 Şub 2012
1,041
1,038
teşekkürler...

diyarımızda ingilizceleri mevcuttu... başkayerlerde aramanıza gerek yok böyle yeni serileri... :)

f.erince

Süper Üye
6 Eki 2009
521
2,680
Dostum sitede olduğunu sonradan gördüm. Ama ben başka yerde aradığımdan değil de tesadüfen görüp beğendim. Sitede yabancı dilde o kadar çok paylaşım oluyor ki takip edemiyorum doğrusu.:)

serifengin

Onursal Üye
23 Eki 2009
2,616
6,032
İstanbul-İzmir
Hıng!!!
Yine acaip sesler çıkararak abandım indirmeye :D
Sevgili dostum her yaptığın iş güzel oluyor herkes hemfikirdir herhalde?
Merakla itinayla bekliyorum her yaptığını desem abartmam herhalde...
Benimde sana süprizim Green Lantern sezon finalinde :)

albay

Süper Üye
14 May 2010
1,143
4,913
teşekkürler...

diyarımızda ingilizceleri mevcuttu... başkayerlerde aramanıza gerek yok böyle yeni serileri... :)

valla bende arada aceba diyarda olmayıp başka yerde olan birşey varmı diye bakınıyorum. güya alıp buraya getirecez ama nereye baktıysam zaten burdan araklamışlar. hakketen başka yerlerde olupta burda olmayan hemen hemen hiçbirşey yok. hep trişkadan siteler . yakın zamanda burda olmayan hiç birşey kalmayacak inşallah.

enigma23

Kıdemli Üye
4 Haz 2011
195
85
güzel bi seriye benziyor indirdim bile hemen okumaya başlıyorum emeğine sağlık teşekkürler

enigma23

Kıdemli Üye
4 Haz 2011
195
85

valla bende arada aceba diyarda olmayıp başka yerde olan birşey varmı diye bakınıyorum. güya alıp buraya getirecez ama nereye baktıysam zaten burdan araklamışlar. hakketen başka yerlerde olupta burda olmayan hemen hemen hiçbirşey yok. hep trişkadan siteler . yakın zamanda burda olmayan hiç birşey kalmayacak inşallah.

ben her gün google da 100 lerce arama yapıyorum daha şimdiye kadar değişik hiçbirşey bulamadım ( bir site hariç ) isim vermiyim zaten çizgi roman okuyan herkess biliyodur o siteyi ama hiçbiri çizgidiyarı gibi olamaz sabah açıyorum akşama kadar en az 6 / 7 tane çizgi roman indiriyorum. (şimdiye kadar idirdiğim binlercesi hariç tabi) hala indirdiklerimi okumayı bitiremedim :)))

f.erince

Süper Üye
6 Eki 2009
521
2,680
Bu üç sayı sürüyor. Bu arada sword studio'nun Conan çevirisine de devam ediyorum.

zinzi

Süper Üye
19 Nis 2011
770
416
Yeditepe İstanbul
Conan dışında Dc'nin güzellerine de bulaşmış olmanız sevindirici. İşcilikde gayet güzel ellerinize sağlık.

Paylaşımınız için teşekkürler.