NEW 52! Green Arrow #06, 2012

worldglazz

Yeni Üye
8 Ağu 2010
21
8
dc-new-52-green-arrow-6.jpg

Rose'nin kanlı sırrı ortaya çıktı. Green Arrow'un hayatını saran gizemli kadından maruz kaldığı, şok edici şeyle karşılaşır. Not: Midas ile son savaşta, yarı insan canavar dokunduğu her şeyi eritebilir -Green Arrow dahil!

İlk çevrimidir, hatalarım kesinlikle vardır. Şimdiden özür dilerim hatalarım için.

Son düzenleme:

kral911

Süper Üye
12 Ocak 2010
3,050
1,505
çok sağol kahramanın romanını okumak istiyordum sayende nasip oldu

filmografi

Süper Üye
8 May 2010
1,420
2,326
istanbul
dostum yanlış cbr ı linke yüklemişsin sanırım... ayrıca neden 6 dan başladın biz ilk 5 sayıyıda okumadık... :) (Bahadır'ın dediği gibi şaka da olabilir bu)

worldglazz

Yeni Üye
8 Ağu 2010
21
8
Link düzeltilmiştir. Ad sorunu nedeniyle İngilizce link vermişim, çok özür dilerim. İlk 5 sayısı elimde yoktu maalesef, ama şimdi buldum ve çevirmeye başladım.

filmografi

Süper Üye
8 May 2010
1,420
2,326
istanbul
teşekkürler.. yalnız şu balon içi yazıları sola dayalı değilde ortalı yazsaymışın çok daha güzel bir ilk çalışma olcakmış dostum... :) ve yazıları balon kenarlarından biraz uzaklaştırman (yani fontu ufaltarak) daha iyi olur...

Shevarash

Süper Üye
24 Ocak 2010
1,239
971
İzmir
İlk 5 yoksa başka birşeylerle başlasaydın keşke, ben de görünce burada "oh ne ala green arrowu da çevirmiş birileri 6ya gelmiş" diye sevinmiştim :D

serifengin

Onursal Üye
23 Eki 2009
2,616
6,032
İstanbul-İzmir
Her zaman ilk işler iyi olacak diye bir şey yok tabiiki...
Evet çabanız takdire şayan ama: Muhakkak yanınıza iyi ingilizce birisini bulunuz.
Translate çeviriler ne yazık ki kelimelerde işe yarasada cümlelerde anlam bütünlüğüne yakın bir şey bile çıkaramıyor.
Ustalar balonlamaya yorum yapmış zaten.
Yapılmamış işlere el atmanız umut verici.
Forumumuzda olan yardımlaşma başlığında konu açarsanız size yardımcı olacak çevirmen bulursunuz...

enigma23

Kıdemli Üye
4 Haz 2011
195
85
ben linki açamıyrum site 5651 nolu kanuna göre filtrelenmiştir diyo neden acaba açmanın bi yolu varmı