conan-garanlıktaki şiytan

albay

Süper Üye
14 May 2010
1,143
4,914
tam maceralı kolleksiyon dizisinden karanlıktaki iblis macerasına uyarlama yapılmaya çalışıldı. çok on numara birşey olmasada idare eder.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,665
Kasımpaşa
İyi olmuş bence,
balonlama düzgün olsa
on numara derim..
Bu hali ile en fazla
dokuz numara..
Teşekkürler..

12 Şub 2010
15,006
543,776
Pazar keyfi oldu bu, eline, emeklerine sağlık; mizahına devam sevgili albay, çok yaşa e mi!

trutalbruth

Çeviri & Balonlama
23 Eki 2011
179
1,435
istanbul
Çok güzel olmuş. Bence çok eğlenceliydi. Kenan the berber ve angut şipşakkesergezer'den sonra bu serinin de ismi "Gonan ve Manitalar" olabilir :) Devamını merakla bekliyorum üstadım.

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,542
28,640
İzmir
Sevgili Albay,
Conan maceraları arasında böyle bir matrak hikaye oluşturman yetenek isteyen bir iş. Bu yüzden seni tebrik ederim. Resimleri çok güzel sıralamışsın ve hikayeni çok güzel anlatmışsın. Genel itibariyle beğendim.
Benim en çok güzüme takılan, yaptığın balonlamalar oldu. Gri taramanın üstüne beyaz kareler açıp yazıları yazmışsın. Bence balonları yine aynı tonda bırakarak silsen ve yazıları öyle yazsan çok güzel ve çok orjinal dururdu. Devamı gecek izlenimi veren bu çalışmanın sonraki macerasını bekleyenlerdenim. Şimdiden kolaylıklar dilerim.

albay

Süper Üye
14 May 2010
1,143
4,914

Benim en çok güzüme takılan, yaptığın balonlamalar oldu. Gri taramanın üstüne beyaz kareler açıp yazıları yazmışsın. Bence balonları yine aynı tonda bırakarak silsen ve yazıları öyle yazsan çok güzel ve çok orjinal dururdu. .
ah bir yapabilsem... bu kadarını nasıl becerdim ben bile hayret ediyorum. balonlamayı yapsın diye çok kişiye müracaat ettim ama kimse el atmayınca kendi imkanlarım dahilinde yapayım dedim.