Batman: Arkham Şehri #1 (Çeviri ve Balonlama)

snaxyz

Yeni Üye
19 Haz 2010
11
57
Evet, sırada batman var. Yakında çıkacak olan oyunun teaser'ı olan çizgiroman serisini çevirmeye başladım. Oyun çıktıktan bir kaç hafta içinde inşallah bitmiş olacak. Yakında chuck #2 de geliyor. Herkese iyi okumalar!

BAC_1_Oroboros_CPS_001.jpg

Yıl 2009'du ve o gün eidos şuana kadar çıkmış en iyi batman oyununu belkide en iyi oyunu çıkardı. Herkesin bayıldığı oyun; Batman: Arkham Asylum'un devamı Arkham city çıkmak üzere. Ve çıkacak oyunun başlangıcını anlatan Batman: Arkham City çizgiromanı, geçen yaz yayınladı. Hikaye jokerin hasteneye kapatılmasıyla başlıyor. Joker yine bir şeyin peşinde...

BAC_1_Oroboros_CPS_007.jpg

Çeviri ve Balonlama: Snaxyz
BİRİNCİ SAYI:

Son düzenleme:

filmografi

Süper Üye
8 May 2010
1,420
2,325
istanbul
teşekkürler... daha bakamadım ama indirdim... :) işinizin iyi olduğunu düşünüyorum... chuck 2 yi de bekliyorum... :)

serifengin

Onursal Üye
23 Eki 2009
2,617
6,031
İstanbul-İzmir
Hah şöyle bir DC geldide neşelendim yahu:)
Eli ayağı düzgün aksiyonu bol bir hikaye..
İşçilik güzel balonlama iyi..
Tamam Snaxyz kardeş senide kanatlarımın altına alacam , bakıcam büyütecem ..
Bu Gülyabani var bizim zamanında oda böyle böyle başlamıştı onuda aldım kanatlarımın altına öyle böyle uçmayı öğretmiştim:D

Şaka bir yana güzel eli ayağı yerinde okunası bir macera teşekkürler..

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,004
Sarıyer
Çeviri - balonlama görünce çizgiroman ne olursa olsun indirip bakıyorum. Emek verilmiş bir çalışmaya destek vermeyi görev kabul ediyorum. Düzgün bir çalışma olmuş, kutlarım.

bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,304
49,801
NeverLand
Güzel bir çalışma olmuş.
Bir iki yazım hatası haricinde oldukça başarılı.
Devamı için bekleyenlerdenim.
Teşekkürler.

kadirnip

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
21 Kas 2014
4,654
22,310
Adana
Batman olunca, akan sular durur... çok güzel paylaşim için, teşekkürler sevgili snaxyz...