Spider-Man - Back In Black (Çeviri ve Balonlama)

tombraks1978

Aktif Üye
1 Tem 2009
399
2,466
ANKARA
539-1.jpg

Çeviri & Balonlama: CenOwaR

GEREKLİ PROGRAM:CD Display Comic Reader

Keyifli Okumalar

Moderatör tarafında düzenlendi:

shadowofmoon84

Yeni Üye
20 Tem 2009
6
1
Bu sayı acaba Türkiye'de herhangi bir yayınevi tarafından Türkçe olarak yayınlanmış mı? Yoksa ticari kaygı gütmeyen bir arkadaşımız mı çevirisi yapıp internete upload etmiş?
Ben keyifle okuyorum şuanda, emeği geçenlere teşekkür ediyorum.

kobay

Yeni Üye
22 Eyl 2009
1
0
elinize sağlık çevirmekle çok iyi etmişsniz. çok güzel bir seri çizimleri gerçekten kaliteli.
eğer mümkünse serinin devamını da belkerim=)

P

panda78

Spider-Man - Back in Black (Türkçe)

asm-539.jpg

Bu seri Amazing Spiderman serisinden bir bölümdür.Kronolojik olarak şöyle:
Spiderman - Road to Civil War (529-531)
Spiderman - Civil War (532-538)
Spiderman - Back in Black (539-543)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Colinmccay

Yönetici
27 Haz 2009
7,008
10,809
Lütfen başlıkları forumda araştırıp, ilgili başlığın devamı olarak açalım.

mr.panic

Yeni Üye
11 Ağu 2010
9
0
arkadaşlar bu sayı sanırım hoz comics tarafından yayınlandı fakat yinede elinize sağlık

DeadFool

Süper Üye
21 Ara 2010
558
311
Gıcıklık etmek istemem ama bu hala satılıyor ve ben satın aldım.Kurallara göre yayından 1 yıl geçmeden
sitede paylaşılamaz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

vkopuzoglu

Süper Üye
3 Mar 2010
1,536
957
Bursa
Katılıyorum. Bu siteyi çok sevsemde hali hazırda bayilerde olan çizgiromanların bu tarz şekilde paylaşıma açılması hoş birşey değil.
Biz bu ülkede Çizgiromanın hala çocuk işi olarak görülmesini istemiyor ve diğer ülkelerde ki o çizgiroman bayilerine imrenerek bakıyorsak böyle yapılmaması gerekir. O zaman ne anladım ben bu işten. O yayın evleri nasıl geçinecek demeyim de ülkemizde bu kültür nasıl yaygınlaşıp büyüyecek.
Emeğinize sağlık ama sizi kurallara aykırı davrandığınız için kınıyor ve indirmiyorum.

Colinmccay

Yönetici
27 Haz 2009
7,008
10,809
Gıcıklık etmek istemem ama bu hala satılıyor ve ben satın aldım.Kurallara göre yayından 1 yıl geçmeden
sitede paylaşılamaz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Katılıyorum. Bu siteyi çok sevsemde hali hazırda bayilerde olan çizgiromanların bu tarz şekilde paylaşıma açılması hoş birşey değil.
Biz bu ülkede Çizgiromanın hala çocuk işi olarak görülmesini istemiyor ve diğer ülkelerde ki o çizgiroman bayilerine imrenerek bakıyorsak böyle yapılmaması gerekir. O zaman ne anladım ben bu işten. O yayın evleri nasıl geçinecek demeyim de ülkemizde bu kültür nasıl yaygınlaşıp büyüyecek.
Emeğinize sağlık ama sizi kurallara aykırı davrandığınız için kınıyor ve indirmiyorum.

Uyarılarınıza teşekkürler dostlar inanınki olayın farkında değildik.
Gelelim duyuruya;
mesajın paylaşım linkleri durdurulmuş olup. Konunun kopyası emeğin heba edilmemesi bahabında gizli çöp sistemimize taşınmıştır. Süre dolumuyla forumdaki yerini elbetteki alacaktır. Bu süre zarfında konu kapalıdır.