Kuzeyliler / Northlanders Sven'in Dönüşü Sayı 4 - 5 - 6 - 7 - 8 (Çeviri ve Balonlama)

sergen07

Süper Üye
20 Kas 2010
479
272
Antalya
Daha önce arkadaşımız 1,2,ve3. bölümleri paylaşmış geriside benden gelsin istedim :)

4. BÖLÜM:

5: BÖLÜM:

6. BÖLÜM:

7. BÖLÜM:

8. BÖLÜM:

KEYİFLİ OKUMALAR...

ALINTIDIR

Son düzenleme:

trtchr

Aktif Üye
30 Eyl 2009
335
42
kardeşim
keşke rapid dışında bi siteye eklese idin.İndiremedim.
Artık kullandığım programlar nedeni ile mi...:(
yine de sağol

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,510
kardeşim
keşke rapid dışında bi siteye eklese idin.İndiremedim.
Artık kullandığım programlar nedeni ile mi...:(
yine de sağol

ekleyen dosta teşekkür gelelim indirme konusuna.Aslında rapidde sorun yok .Sorun sizin indirme işlemini tam olarak uygulamamanız.sanırım rapide üyü olursanız tüm sorunlarınız çözülecek indirmelerde sıkıntı yaşamayacaksınız.sağlık ve selamettle

sergen07

Süper Üye
20 Kas 2010
479
272
Antalya
ekleyen dosta teşekkür gelelim indirme konusuna.Aslında rapidde sorun yok .Sorun sizin indirme işlemini tam olarak uygulamamanız.sanırım rapide üyü olursanız tüm sorunlarınız çözülecek indirmelerde sıkıntı yaşamayacaksınız.sağlık ve selamettle

Aslında üye olmayada gerek yok yani ben de rapidden indiriyorum bir sorun yaşamıyorum..

designer73

Kıdemli Üye
13 Eyl 2009
120
61
bende rapid indiremiyorum. indiren arkadaşlardan birisi alternatif ekleyebilirse minnettar olurum. teşekkürler şimdiden.

sergen07

Süper Üye
20 Kas 2010
479
272
Antalya
bende rapid indiremiyorum. indiren arkadaşlardan birisi alternatif ekleyebilirse minnettar olurum. teşekkürler şimdiden.

Arkadaşım cryptload diye bir program var biliyormusun bilmiyormusun_ bilmiyorum ama bu programı indir kur bilgisayarına bu program ile rapid den indirmek istediğin şeyi linkine kopyala o cryptload programına gelir ordan nereye indirceğini seçersin istediğin kadar rapid indirsin :)

kerimoğlu

Yeni Üye
19 Nis 2011
13
0
6,7 yenilenebilirse çok iyi olur. Bir de mediafire ile birlikte Rapid free kullanıcı için en iyi siteler. Başkasını test edin, Rapid'e teşekkür edin...

neptunn

Süper Üye
27 Tem 2009
1,871
4,941
Çok teşekkürler sevgili Sergen.Seni hep kırık link bildirimiyle anacak değiliz ya , paylaşımlarla da analım.

Ellerine sağlık.