Uncanny X-Men 141 - Geçmiş Günler Gelecek 01 (02)(Çeviri ve Balonlama)

ed86

Süper Üye
3 Kas 2018
824
1,609
Harika! Aklımdan geçiyordu geçenlerde acaba hiç çeviri yapıldı mı diye. Bu gecede bunu gördüm. Teşekkürler.

Milyarderdahi

Çeviri & Balonlama
9 Ağu 2013
183
1,106
Aivarr sahalara geri dönmüş, hoş geldin. Bu çizgi romanı çok merak ediyordum, senin elinden okumak da başka bir ayrıcalık olacak. Ellerine sağlık.

Aivarr

Yeni Üye
9 May 2021
8
182

Borkum'un da dediği gibi bu kitap Gerekli Şeyler tarafından basıldı yani telifli, link'in kaldırılması gerekecek.

Evet, Gerekli Şeyler tarafından basıldı ama baskısı bitti ve bildiğim kadaryla yeni baskı yapılmadı.
Planet Hulk, X-men ağıt ve ... gibi artık telifleri bitti.
Gerekli şeyler ve attığınız inkitap sitesine de baktım, "Ürün stoklarımızda kalmamıştır" yazıyor.
Ama eğer telifli olduğunu düşünüyorsanız linki kaldırım.

Aivarr

Yeni Üye
9 May 2021
8
182
ilk mesajlarınızdan birinde böyle
bir klasik çizgi romanı, bu kadar
titizlikle hazırlanmış olarak görmek
çok keyifli sayın "Aivarr". Tabii
keyifle okuyacağım hemen.
Gönülden teşekkürler, sevgi
ve saygılar.

Böyle kaliteli çizgi romanların çeviri ve balonlaması her anlamda dört dörtlük olmalı.
Bende elimden geldiğince hakkını vermeye çalıştım.
Keyifli okumalar.

ed86

Süper Üye
3 Kas 2018
824
1,609
Piyasada olmayan serilerin paylaşılmasında bir sakınca yok. Telif denilen şey satışı mümkün olan serilerde olur.

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
Piyasada olmayan serilerin paylaşılmasında bir sakınca yok. Telif denilen şey satışı mümkün olan serilerde olur.

Piyasada olmasa bile yayın evi çizgi romanın telifini bırakmamış ise paylaşılmasında sıkıntı oluyor. Pek çok kitap tekrar basılıyor. Klasik ciltler tekrar basılacak mı bilmiyoruz. Buna karşılık eğer yukarıdaki paylaşım X-Men Klasik Cilt içeriğinden taranmış olsaydı linki kaldırmamız gerekebilirdi. Lakin iki sayılık bir maceranın çeviri ve balonlaması olması, bahsi geçen sayının piyasada olmaması nedenleriyle (yayın evince bir uyarı gelmediği sürece) paylaşılmasında bir sıkıntı yok.

NightMare420

Aktif Üye
8 Şub 2021
311
1,024
Üstadım 142.sayıyı çevirmeyi planlıyor musunuz. Ne yalan söyleyeyim 141.sayıyı çevirdiğinizden beri merakla bekliyorum. Umarım en kısa sürede 142.sayıyı da sizin sayenizde okuruz.

lodosslumehmet

Yeni Üye
15 Eyl 2023
59
334
İzmir/KONAK

Orijinal Ad: Uncanny X-Men - Days of Future Past
Redaksiyon: Aivar
Balonlama: Aivar
Yazar: Chris Claremont
Çizer: John Byrne

İndirmek için tıklayın.

Keyifli okumalar!​
Çeviri için teşekkürler. Umarım en kısa sürede 142.sayıyı da sizin sayenizde okuruz.