Royal Kenti #2

walkingrider

Yeni Üye
10 Haz 2016
94
1,776
00.jpg

ROYAL KENTİ, sorunlu bir ailenin hayatlarını, aşklarını, kayıplarını ve kaybolmakta olan bir şehrin otuz yıllık hikâyesini anlatıyor. Yazar olan Patrick Pike, bir zamanlar büyüdüğü fabrika şehrine istemsizce döndüğünde başta iki yetişkin kardeşi, otoriter annesi ve kaşları çatık babasının da içinde bulunduğu dramaların içinde bulur kendisini. On yıl önce boğulmuş olan kardeş Tommy, farklı yıllardaki hâli ile onlara musallat olmaktadır. ROYAL KENTİ, Lemire’ın Essex County adlı grafik romanındaki gibi yazınsal ve tematik havasına geri döndüğü ve bugüne kadarki en iddialı ve en kişisel projesidir.

Yazar: Jeff Lemire
Çizer: Jeff Lemire
Çeviri: Azaghâl
Balonlama: Lazaretto
Grafik: Moffea

İndirmek için tıklayınız.​

Moderatör tarafında düzenlendi:

Elmiraj

Yeni Üye
6 Ocak 2020
38
101
Istanbul
elinize , emeğinize sağlık...sitenizde department of truth ve silver coin gördüm o ikisi de çok güzel eserler umarım onların altından da kalkarsınız. iyi çalışmalar, kolay gelsin.

harry potter fanatiği

Kıdemli Üye
7 Eki 2014
129
912
istanbul
CCAstroCity kullandım.

TEKRARDAN MERHABA :) , İNTERNETTEN CCASTROCITY FONTUNU İNDİRDİM LAKİN BÜYÜK HARFLE YAZINCA '' Ç Ş Ğ I Ö '' GİBİ HARFLER ÇIKMIYOR.FONT İNDİRME LİNKİ ELİNİZDE VAR MIDIR ? YA DA PCNİZDEKİ FONTU BURAYA LİNK OLARAK EKLEME ŞANSINIZ OLABİLİRSE ÇOK SEVİNİRİM, TEKRARDAN TEŞEKKÜR EDERİM , SAYGILARIMLA , İYİ GÜNLER :)

walkingrider

Yeni Üye
10 Haz 2016
94
1,776

TEKRARDAN MERHABA :) , İNTERNETTEN CCASTROCITY FONTUNU İNDİRDİM LAKİN BÜYÜK HARFLE YAZINCA '' Ç Ş Ğ I Ö '' GİBİ HARFLER ÇIKMIYOR.FONT İNDİRME LİNKİ ELİNİZDE VAR MIDIR ? YA DA PCNİZDEKİ FONTU BURAYA LİNK OLARAK EKLEME ŞANSINIZ OLABİLİRSE ÇOK SEVİNİRİM, TEKRARDAN TEŞEKKÜR EDERİM , SAYGILARIMLA , İYİ GÜNLER :)

indirebilirsin.

pam

Aktif Üye
27 Kas 2009
169
504
Her J. Lemire paylasimi buyuk bir heyecan yaratiyor bende.... Tesekkurler.....