Cold Sun 3. bölüm hakkında.

nicomedes

Onursal Üye
30 Nis 2014
878
3,910
İzmit
Selamlar sevgili diyar dostları,
14 temmuz tarihinde eforlu EKG ile başlayıp 16 temmuzda anjiyo ile takip eden ve 20 temmuz itibariyle 4 damar bypass ile neticelenen süreç ile geçirmiş olduğum açık kalp ameliyatım nedeni ile çevirilere ara vermek durumunda kaldım,
oldukça zahmetli ve ağrılı geçen süreç artık bilgisayar başına oturmama izin vermeye başladı, 3. bölüm çevirisine yakında başlıyorum gecikme için beni mazur görün, yeni çevirilerde de buluşmak dileğiyle...

Lobador

Çeviri & Balonlama
21 Tem 2015
1,263
9,896
Büyük geçmişler olsun üstadım.
Sağlığınıza tekrar kavuşmaya başladığınız için çok sevindim.
Sağlığınız yerinde olsun da çevirileriniz geç gelsin hiç sorun değil.
Biz her zaman bekleriz, gelince de keyifle okuruz, yeter ki siz iyi olun!

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,510
Öncelikle geçmiş olsun. Tanrı sevdiklerinizin yüzünü güldürsün, acil şifalar diliyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

memogianni

Süper Üye
26 Haz 2011
896
1,849
İstanbul
Çok geçmiş olsun üstadım. Ne kadar sıkıntılı bir süreç olduğunu annem ve babamla biz de yaşadık. Allah şifa versin, bir an evvel sağlığınız kavuşun inşallah.

Aster01

Aktif Üye
23 Şub 2017
434
1,516
Büyük geçmiş olsun. Aynı zamanlarda babam sebebi ile bizde aynı cendereden geçtik. Kendinize sıkı bakın. Yoksa egemenliği hanıma kaptırırsınız. :)

agartan

Onursal Üye
28 Haz 2019
1,225
11,296
Çok geçmiş olsun üstad.
Bilgisayar başındaki vaktinizi minimumda tutun,
doktorlar bünyenin kuvvetlenmesi için gittikçe artan dozlarda yürüyüş öneriyorlar.

baybora

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 Şub 2012
892
4,652
İzmir
Ben de 2018 yılında bypass olmuştum. Böyle bir şeye en büyük sebep hareketsizliğin saatlerce olması. Bu da tabii ki bilgisayara gereğinden fazla bağlı olup, farkında bile olmadan günde en az yedi sekiz saat kıpırdamadan oturmak. Agartan arkadaşın dediği son derece doğru. Günde aralıklı olarak birkaç defa zorlamadan doktorunuza danışarak yürüyüşü ömür boyu ihmal etmemek gerek. Bilgisayar ve paylaşım ise bekleyebilir. Sağlığımız bozulunca hiçbir şeyin değerinin bizden daha önemli olmadığını anlarız.
Geçmiş olsun. Öncelikle kendinizi düşünerek paylaşım yapmanızı tavsiye ederim. Çünkü bu hareketsizliğin hiç şakası yok.

scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,211
75,231
Geçmiş olsun sevgili "nicomedes", umarım bir an önce eski sağlığınıza kavuşursunuz. Kendinize iyi bakın.

GüvenGüven

Süper Üye
19 Ocak 2010
1,093
5,322
Bandırma
Üstadım bir süredir görünmüyordunuz ve merak ediyordum. Öncelikle geçmiş olsun ve hoşgeldiniz. Diğer yandan önemli olan sağlık, kalbin ilacı da Iron Maidendır. Bol bol dinleyiniz... Daha iyi ve güzel haberlerinizi bekliyoruz. Sağlıcakla ve sevgiyle kalın...

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Selamlar sevgili diyar dostları,
14 temmuz tarihinde eforlu EKG ile başlayıp 16 temmuzda anjiyo ile takip eden ve 20 temmuz itibariyle 4 damar bypass ile neticelenen süreç ile geçirmiş olduğum açık kalp ameliyatım nedeni ile çevirilere ara vermek durumunda kaldım,
oldukça zahmetli ve ağrılı geçen süreç artık bilgisayar başına oturmama izin vermeye başladı, 3. bölüm çevirisine yakında başlıyorum gecikme için beni mazur görün, yeni çevirilerde de buluşmak dileğiyle...
Sevgili dostum öncelikle büyük geçmiş olsun seni böyle sağ salıim sıhhatli olarak aramızda görmek büyük bir mutluluk...
Umarım tez zamanda eski sağlığına kavuşursun.
Haberimiz olmadı beni üzüyor bu durum, ameliyat esnasında Çizgi Diyarı olarak en azından dualarımızla, belki de yaşadığın kentte bulunan üyelerimizle yanında olmayı sana madi manevi destek vermeyi çok isterdim.
Ancak forumlarda klavye aracılığı ile haberleşmekten başka bir şey gelmiyor elimizden.
Ama buna da bir çözüm bulup en azından Çizgi Diyarı WhatsApp grubu kurmayı düşünüyorum.
Böylece anlık haberleşip birbirimizi daha yakından tanıma ve sık buluşmalar yapma olanağı bulur, hastalıkta sağlıkta birbirimizden haberdar olayı becerebiliriz...
Tekrar geçmiş olsun, saygı ve sevgilerimle.

orpa

Çeviri & Balonlama
23 Tem 2015
1,307
30,066
İzmir
Üstadım, büyük geçmiş olsun Allah uzun ömür versin.
Bence kendinizi zorlamadan paylaşım yapmanız sağlığınız açısından daha doğru.
Sağlıktan daha önemli bir şeyin olmadığını siz de biliyorsunuz.
Tekrar acil şifalar üstadım.

drgavsever

Kıdemli Üye
25 Haz 2010
216
724
Geçmiş olsun,Sevgili Nicomedes ,
Umarım en kısa sürede sağlığınızı kazanmış olarak aramıza dönersiniz. Kendinize dikkat ediniz...

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,039
75,332
hiçbiryerde :)
Geçmiş olsun sevgili Nicomedes, duyunca
şaşırdım ve üzüldüm ama kısa sürede iyi
gelişmeler olmasına sevindim. En kısa
zamanda daha iyi olmanızı dilerim, tekrar
büyük geçmiş oldun üstadım.