Sevgili dostumuz Enver Yılmaz Hakkında

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,078
36,676
İstanbul
Son dönemde yaptığı istikrarlı çalışmaları nedeniyle sevgili dostumuz Enver Yılmaz'ın üyelik statüsü "Çeviri Balonlama" olarak değiştirilmiştir.

Bugüne kadarki çalışmaları için kendisine çok teşekkür ederim. Umarım sağlık ve esenlik içerisinde çok uzun yıllar boyunca çizgi romanla ilgili pek çok çalışmaya imza atar.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,071
Enver bey,
yeni görev ve sorumluluğunuzdan dolayı sizi tebrik ediyor,
emek dolu ve birbirinden kaliteli çalışmalarınızın devam edeceği inancıyla
selam ve saygılarımı iletiyorum.

hareketli-dalgalanan-turk-bayragi.gif

Enver Yılmaz

Çeviri & Balonlama
11 Ocak 2018
696
6,501
Kocaeli
Sabah ilk açtım siteyi dedim benim konular gitmiş, sonradan fark ettim, statü değişikliği ile bölüm açılma durumunu, doğrusu benim için büyük süpriz oldu, sonuçta amatörce küçük paylaşımlar yapıyorum, Yöneticilerimizin bu takdiri için teşekkür ederim, çalışmalarımda Beğeni ve Yorumlarıyla bana destek olan bütün arkadaşlara da teşekkürler ve selam olsun.

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
2,988
13,484
Verilen emekler ve emeğe verilen değer. Sayın Enver yılmazı ve yönetimi tebrik ederim.

Enver Yılmaz

Çeviri & Balonlama
11 Ocak 2018
696
6,501
Kocaeli
Bütün yorum yazan arkadaşlara güzel yorumları ve Beğenileri ile de destek olan arkadaşlara da destekleri için teşekkür ederim. İlk başladığımda çok çekingelerim vardı, Şirinler mesela veya Dinozor Belgeselleri bu kadar ilgi göreceklerini beklemiyordum. Biraz değil büyük oranda sizlerin ilgisi ve desteği ile devam ettim. Bu statüyü almam da ve ayrı bölüm açılması da sizlerin destekleri oldu, bütün arkadaşlara teşekkürler ve selam olsun.

necdet

Onursal Üye
17 Nis 2011
1,440
5,391
Kutlama

Hayırlı olsun. Tebrik eder, paylaşımlarınız için de çok teşekkür ederim. Selamlar.

Moderatör tarafında düzenlendi: