Şirinler - Altın Kozalaklı Ağaç!

Enver Yılmaz

Çeviri & Balonlama
11 Ocak 2018
696
6,507
Kocaeli
chpr48l.jpg

Şirinler - Altın Kozalaklı Ağaç!:

Konu: Şirinler köyü ve yeni bir macera sizleri bekliyor.

Son düzenleme:

Enver Yılmaz

Çeviri & Balonlama
11 Ocak 2018
696
6,507
Kocaeli
Beğenilerini ve yorumlarını esirgemeyen arkadaşlara teşekkürler, Şirinler yapıp yapmamak konusunda kararsızdım, sizlerin ilgisi sayesinde yapmaya karar verdim. Bunları ben yaptım ama sizlerin ilgisi ve desteği ile oldu.

Söz vermiş olmayayım ama devam etmeyi düşünüyorum.

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,353
Çok teşekkür ederim sevgili Enver zaman buldukça devam etmeye çalış dostum.
Severek takip ediyoruz.

immortal guy

Yeni Üye
26 Eki 2019
36
205
Diyarbakır
Merhaba enver bey, buraya yazmam uygun mu bilmem ama size özelden ulaşabileceği bir platform bulunmakta mı? Bir konuda yardımınıza başvuracaktım da.

Enver Yılmaz

Çeviri & Balonlama
11 Ocak 2018
696
6,507
Kocaeli
Merhaba enver bey, buraya yazmam uygun mu bilmem ama size özelden ulaşabileceği bir platform bulunmakta mı? Bir konuda yardımınıza başvuracaktım da.

Bana özel ulaşabileceğin bir yer yok, ne derdin varsa buradan yazabilirsin, yalnız baştan diyeyim, herhangi bir çeviri grubuna katılmayı veya bir Çeviri Balonlama projesinde yer almayı düşünmüyorum, kendi yapmak istediğim çalışmalar var onları bile zor yapıyorken, o tarz oluşumlar içinde yer almayı düşünmüyorum.

immortal guy

Yeni Üye
26 Eki 2019
36
205
Diyarbakır
Bir oluşuma davet değil de, panda78 abimin yarım bıraktığı joker daffy duck hikayesini çevirmeyi düşünür müsün diyecektim. Zaten ilk 15 sayfasını kendi yapmıştı, kalan sayfaları çevirmeyi düşünüyordum ama seninle bir işim olmasını çok isterim. Bu arada cevabın olumsuz olsa da yazmadan geçmeyeyim, bence kendi başına da çok iyi işler çıkarıyorsun, bu işlerin devamını getirmen de çok hoş. Başarılarının devamını umuyorum.

Enver Yılmaz

Çeviri & Balonlama
11 Ocak 2018
696
6,507
Kocaeli
Bir oluşuma davet değil de, panda78 abimin yarım bıraktığı joker daffy duck hikayesini çevirmeyi düşünür müsün diyecektim. Zaten ilk 15 sayfasını kendi yapmıştı, kalan sayfaları çevirmeyi düşünüyordum ama seninle bir işim olmasını çok isterim. Bu arada cevabın olumsuz olsa da yazmadan geçmeyeyim, bence kendi başına da çok iyi işler çıkarıyorsun, bu işlerin devamını getirmen de çok hoş. Başarılarının devamını umuyorum.

Yapıldı o çizgi roman, aşağıdaki linkten bakabilirsin.

http://www.cizgidiyari.com/forum/ce...stirmalar/132214-joker-daffy-duck-turkce.html

Gerçi o konuya da yazmıştım, yapan arkadaşın ilk çalışması olduğundan çok kötü balonlanmıştı, yeniden balonlanması iyi olur. Ama çevirisi idare eder seviyede idi, tabi birkaç düzeltilmesi gereken yeri var ama en azından eğer yeniden yapılırsa kaynak olarak kullanılabilir.

immortal guy

Yeni Üye
26 Eki 2019
36
205
Diyarbakır
Önceden yapıldığını bilmiyordum doğrusu, ama arkadaşın ilk denemesiymiş, o sebeple hatalar göz ardı edilebilir. Ama ben önceden yapılmış bir sayıyı yeniden yapmayı doğru bulmuyorum, çünkü önceden hazırlayan arkadaş(lar)a "Ben bunu beğenmedim." der gibi oluyor. Ama aklında yapmak istediğin bir sayı varsa yardımcı olabilirim. Genel olarak kısa ama zevkli maceralar seçtiğin için yardım etmekten zevk duyarım.