Hillbilly #4

Lobador

Çeviri & Balonlama
21 Tem 2015
1,263
9,898

Hillbilly - 4. sayı.

Taze taze çevirildi ve balonlandı:)

Keyifle okunması dileklerimle; saygılar, sevgiler..

Çeviri: Lobador

Düzenleme ve Balonlama: Aniror

Font: CCHushHush

Hikaye: Eric Powell

Çizimler: Eric Powell

49320815506_40f08e4370_c.jpg

49321028952_a9a19d7ca8_c.jpg

Son düzenleme:

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,044
20,227
Kamlançu
İlk sayısını okumuştum, sonrasında Lobador dostumuz bir süre ortalarda görünmedi, devamı gelmeyecek diye silmeyi düşünüyordum, bir de baktım 2 ve 3. sayılar geldi. Ve şimdi de 4. sayı. Ne diyelim, sonraki sayıları o kadar beklemeyiz umarım :D
Çeviren Lobador, balonlayan Aniror dostlarımıza çok teşekkür ederim.

kuriboh

Süper Üye
23 Ağu 2018
494
1,149
şu an dünya'da
İlk sayısını okumuştum, sonrasında Lobador dostumuz bir süre ortalarda görünmedi, devamı gelmeyecek diye silmeyi düşünüyordum, bir de baktım 2 ve 3. sayılar geldi. Ve şimdi de 4. sayı. Ne diyelim, sonraki sayıları o kadar beklemeyiz umarım :D

Galiba okuması akıcı, kıyıya da köşede dursun.

Lobador

Çeviri & Balonlama
21 Tem 2015
1,263
9,898

Sevgili dostum bir de 0. sayı var:) Hatta o sayıda bu gecikmelerin sebebi hakkında birazcık iç dökmüştüm. Allah bir mani vermezse bundan sonra her hafta bir sayı tamamlayıp 12 sayılık bu seriyi kısa bir sürede bitirmeyi düşünüyoruz. Teşekkürler yorumların için :)

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,645
Kasımpaşa
Bu güzel aileye nefis işbirliği ile bize sundukları bu güzel çizgi roman için teşekkür ederim.
Peşinin de çabuk geleceği müjdesi daha da sevindirici...