XIII- 10. Sayı

Sinan Atik

Yönetici
13 Haz 2011
2,395
6,512
Ankara

Öncelikle bu sayıyı aslında yıl dönümüne yetiştirmeyi planlıyordum. Lakin işi, gücü dahi boşlayıp ne kadar uğraşsam da ancak bu güne yetiştirebildim. Balonlarını temizleyerek orijinalleri bana ulaştıran sevgili ert1569'a, bolca gaz veren Mersan0 ve Ankaralı diyardaşlarımıza çok teşekkür ederim.

Bu bölümde macera zirve yapıyor ve tamamlanıyor. Arka planda işlenen, kahramanımızın bilinmezliklerle dolu hikayesi ise diğer sayılarda devam edecek.

Şayet çeviren olmazsa, seriyi ben tamamlamayı planlıyorum. Lakin yeni sayıları, nisan sonuna kadar gireceğim yoğun bir iş programından dolayı hemen çeviremeyeceğim :( Acele eden olur da ben çevireceğim derse hiç itiraz etmeyeceğimi bilmenizi isterim :)

Bu sayıyı "diyarımızın" kuruluşunun yıl dönümü hediyesi olarak kabul edin lütfen.

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
2,988
13,484
İlk teşekkür bir Ankaralı olarak benden olsun. Teşekkür ederim!

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,039
75,336
hiçbiryerde :)
Resmen şok oldum... Daha önceki sayıyı
okuyup güzelce bir yorum yapmayı düşünürken
ikinci sayı geldi bile.
Öncelikle tebrik ediyorum Sinan üstadım, bu
kadar kısa sürede bu emek hiç kolay değil...
Artık iki sayıyı birlikte okuyacağım. Çeviri ve
balonlama çok meşakkatli işler, ama bu büyük
emeklerle çok mutlu olacak bir çok insan...
Teşekkürler, selam, sevgi ve saygılar sevgili
dostum, macera devam ediyor ne mutlu ki...

Dedecan 61

Süper Üye
25 Şub 2019
1,781
4,506
Kuruluşun yıl dönümü hediyesi için teşekkürler usta elin daim olsun, daha nice yıllara ve nice sayılara İnşallah.. :24:

14lübaba

Onursal Üye
14 Mar 2011
673
2,035
Ankara
Arkadaş ne zaman tercüme yaptı, balonladın, yayınladın, daha öbürünü bitirmeden
ikincisi geldi. Hediye için çok çok çok teşekkürler.
Ellerin dert görmesin dostum.
Şimdi ikisini birden okumak farz oldu.

R.Türkmen

Çizgi Roman Ustası
12 Şub 2012
763
2,979
Valla bende Yeryüzüne katılıyorum, şok oldum.
Hızına maşallah diyorum. Eline emeklerine sağlık dostum.
Çok teşekkür ederiz, selamlar, sevgiler...:):):)

Sinan Atik

Yönetici
13 Haz 2011
2,395
6,512
Ankara
İlginiz ve iltifatlarınız için çok teşekkür ederim dostlar. Öneri ve eleştirilerinize de açık olduğumu bilmenizi isterim. Ayrıca hikayeyi okuduktan sonra kritik yapmak da çok hoşuma gider :)

İlk teşekkür bir Ankaralı olarak benden olsun. Teşekkür ederim!

Yukarıda da dediğim gibi, sizlerin desteği olmasa bu iş zor biterdi. Ben teşekkür ederim.

Resmen şok oldum... Daha önceki sayıyı
okuyup güzelce bir yorum yapmayı düşünürken
ikinci sayı geldi bile.
Öncelikle tebrik ediyorum Sinan üstadım, bu
kadar kısa sürede bu emek hiç kolay değil...
Artık iki sayıyı birlikte okuyacağım. Çeviri ve
balonlama çok meşakkatli işler, ama bu büyük
emeklerle çok mutlu olacak bir çok insan...
Teşekkürler, selam, sevgi ve saygılar sevgili
dostum, macera devam ediyor ne mutlu ki...

Sevgili Yeryüzü, güzel yorumun için teşekkür ederim. Diyarın kuruluş yıl dönümünde, geçen haftadan beri çıkan çatlak seslere inat bunu ortaya çıkarma ihtiyacı hissettim biraz da. Hikayenin tamamını bitirince de yorumlarını bekliyorum.

Çok teşekkürler Sinan, dört dörtlük bir çeviri balonlama.

Teşekkürler sevgili uzung. Kendimin beğeneceği tarzda bir şeyler ortaya koymaya gayret ettim. Vardır mutlaka eksik ve hatalar, ama onlar da halledemeyeceğimiz şeyler değil. Mesela geçen sefer sevgili Shoryuken, tırnaklı karakter kullanmamı pek beğenmemişti. Çözümü de kendi buldu. Bu sefer çok daha güzel oldu :)

Arkadaş ne zaman tercüme yaptı, balonladın, yayınladın, daha öbürünü bitirmeden
ikincisi geldi. Hediye için çok çok çok teşekkürler.
Ellerin dert görmesin dostum.
Şimdi ikisini birden okumak farz oldu.

Sevgili hocam, bu seferki de böyle bir sürpriz oldu evet :)

Hey yavrum, heeyyy. Adı Sinan, kral gardaşım benim. Kim ah bir çeviren olsa diye inleyen kardeşi için bunca zahmete girer. Çoookkk teşekkür ederim gardaşım, beni çoookkkk mesut ettin.

Hep senin verdiğin bu gaz yüzünden oldu bunlar :D Diğer sayılar nisan sonrasına inşallah.

ert1569

Çeviri & Balonlama
7 May 2017
624
9,754
ALMANYA
Ellerine emeğine saglık Sinan kardeşim... bütün sayıların temizleme işini ben yaparım... sana kolay gelsin çok teşekkürler...

yolbulduran

Onursal Üye
16 Nis 2011
255
699
Elinize sağlık. rar version 4-5 çatışması olmasın diye zipleyivermişsiniz. Hem tarama, hem arşiv 4-4'lük

Sinan Atik

Yönetici
13 Haz 2011
2,395
6,512
Ankara
Elinize sağlık. rar version 4-5 çatışması olmasın diye zipleyivermişsiniz. Hem tarama, hem arşiv 4-4'lük

cbz niyeyse bana üvey evlat gibi geliyor cbr'nin yanında. Yine de dediğin gibi hiç riske girmeye gerek yok. Sonuçta programların sıkıştırma değil, paketleme özelliği kullanılıyor bu işte. Beğendiğin için ben teşekkür ederim.

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
28,983
Mersin
Muhteşem bir çalışma daha olmuş dostum,zati virüs vucuda bir girdimi olay bitmiştir hahahaha, devamını bekliyoruz dostum