Overwatch - Reinhardt-Ejder Katili

Enver Yılmaz

Çeviri & Balonlama
11 Ocak 2018
696
6,507
Kocaeli
AsaymL.jpg

Overwatch - Reinhardt-Ejder Katili:

Konu: Overwatch evreninde geçen kısa ama güzel bir macera sizleri bekliyor.

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,044
20,227
Kamlançu
Youtube'da arkadaşına balonları nasıl temizleyeceğini gösteren bir video izlemiştim. Hatta balonları 10-15 saniyede silmek yerine balonları yeniden sıfırdan oluşturmaları garibime gitmişti. O kitabı burada görmek bir tuhaf oldu. Neyse, üstadım alıntı olarak paylaştığınız bu kitaplar için paylaşımcı arkadaşların izni var mıydı?

www.youtube.com/watch?v=6M4riqxaiSs

Son düzenleme:

Enver Yılmaz

Çeviri & Balonlama
11 Ocak 2018
696
6,507
Kocaeli
Neyse, üstadım alıntı olarak paylaştığınız bu kitaplar için paylaşımcı arkadaşların izni var mıydı?

Arkadaşlar iki yıl önce yani 2016 yılında Overwatch - Mcree-Tren Baskını ve Overwatch - Reinhardt-Ejder Katilini yapıp sitelerine koydular, o zamandan bu yana çizgi roman olarak bir çalışmaları olmadı, kendilerine ulaşmam da mümkün olmadı, sonra herkese açık paylaşmışlar sitelerinden aldım, Blizzardın sitesinden de konuşma olmayan Overwatch - Yeti Avı macerasını da alıp konu olarak açtım mesela, hem çeviri ve balonlama yapanlar, hem de site adresleri kapakta ve içeride açıkça yazıyor, sorun olmaz diye düşündüm ama tabi yapan arkadaşlar itiraz ederse ya da siz sorun olacağını düşünüyorsanız siteden kaldırırsınız.

Son düzenleme: