Ejderha Mızrağı Destanı / Güz Alaca Karanlığının Ejderhaları(Çeviri ve Balonlama)

Colinmccay

Yönetici
27 Haz 2009
7,008
10,756
guz01.jpg

Alıntıdır. Türkçeye çevirip bu nadide eserlerin bizlerle buluşmasını sağlayan, çevirme ve balonlama gibi zahmetli bir emek sonucu çizgi severlere sunanlara teşekkürler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Colinmccay

Yönetici
27 Haz 2009
7,008
10,756
guz02.jpg

Alıntıdır. Türkçeye çevirip bu nadide eserlerin bizlerle buluşmasını sağlayan, çevirme ve balonlama gibi zahmetli bir emek sonucu çizgi severlere sunanlara teşekkürler.

Colinmccay

Yönetici
27 Haz 2009
7,008
10,756
guz03.jpg

Colinmccay

Yönetici
27 Haz 2009
7,008
10,756
guz04.jpg

Colinmccay

Yönetici
27 Haz 2009
7,008
10,756
guz05.jpg

Colinmccay

Yönetici
27 Haz 2009
7,008
10,756
guz06.jpg

f.erince

Süper Üye
6 Eki 2009
521
2,669
kırık link

Paylaşım çok güzel. Elinize emeğinize sağlık.

Ama 2 ve 4. sayılar hariç diğerleri hata veriyor. Acaba kontrol edebilir misiniz?

Benden kaynaklandığını anladım. Modemi resetleyince sorun çözüldü. Afedersiniz. Boş yere yer işgal ettim.

Son düzenleme:

Colinmccay

Yönetici
27 Haz 2009
7,008
10,756
Paylaşım çok güzel. Elinize emeğinize sağlık.

Ama 2 ve 4. sayılar hariç diğerleri hata veriyor. Acaba kontrol edebilir misiniz?

Dostum nasıl bir hata almaktasın? Dosya inince arşiv hatasımı vermekte öyleki linkleri denedim sorun gözükmemekte.

f.erince

Süper Üye
6 Eki 2009
521
2,669
inanılmaz

Hünüz bir kaç sayısını indirdim ama çizimlere şöyle bir bakayım derken gözlerime inanamadım. Gerçekten inanılmaz çizimler. Artık bu kadarına da pes dedirtecek güzellikte bir çizgi roman olmuş.
Bu eşsiz güzellikte çizgi romanla bizi buluşturmak için emek harcayan herkese sonsuz teşekkürler. Sağolun, var olun arkadaşlar.

tiamar

Yeni Üye
8 May 2010
10
0
çevirene de alıntı yapıp buraya linki koyan siz arkadaşıma da teşekkürler

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
Ejderha Mızrağı serisini okumuş ve çok beğenmiştim. Forumda ne zamandır indirsem dediklerim arasındaydı. Bu gün indip okumayım dedim. Umarım kitabı kadar zevkli olur.

Paylaşım için teşekkürler.

vkopuzoglu

Süper Üye
3 Mar 2010
1,536
957
Bursa
Çok teşekkürler ya harika bir paylaşım ben bunun methini arkadaştan duyuyordum hep ama, fırsatım olmamıştı hiç sağolasın.Ha ilgilenenlere duyuru linklerde şu an itibari ile herhangi bir soruna rastlamadım gayet güzel çatır çatır indi.Afiyetle yiyiniz.:D İyi günler.

WitHouT_eNd

Yeni Üye
18 Ağu 2010
63
11
Arkham Asylum
ejderha mızrağı destanının kitaplarını büyük bir ilgiyle okuyup - Raistline hayran kaldığım zamanlar geldi aklıma :) güzel paylaşım olmuş, teşekkürler arkadaşım

vkopuzoglu

Süper Üye
3 Mar 2010
1,536
957
Bursa
Selam ben birşey soracaktım acaba bu seri 6 cilttenmi oluşuyor yoksa devamı var mı? Ya da Türkçe olarak bu kadar mı? Şöyle en fazla yarım saat kadar önce filmini seyrettimde aklımda baya soru oldu ve merak ettim.Eh birazda sanki world of warcraft' ın filmini syreder gibi olmadım da değil hani elfler,cüceler felan :d Neyse görüşmek üzere ALLAH'A emanet olun.

nabuka

Yeni Üye
26 Eki 2010
1
0
Arkadaslar bazı linkler silinmis rapid te tekrar yükleyebilirmisiniz acaba. Foruma yeni üye oldum link ler canlıyken yetişemedim.
Emeği geçen arkadaslara teşekkürler.

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
Arkadaslar bazı linkler silinmis rapid te tekrar yükleyebilirmisiniz acaba. Foruma yeni üye oldum link ler canlıyken yetişemedim.
Emeği geçen arkadaslara teşekkürler.

Arkadaşım pazar gününe kadar şehir dışında olduğumdan arşivimden uzaktayım. O zamana kadar yükleyen olmazsa pazar günü linkleri yenilerim.

zinzi

Süper Üye
19 Nis 2011
770
415
Yeditepe İstanbul
Dragon Lance haklı olarak büyük bir hayran kitlesine sahip. Umarım görsel çalışmalarınıda en yakın zamanda sinemalarda görebiliriz.

Paylaşım için teşekkürler. Enfes bir öykü

tolrash

Yeni Üye
28 Ara 2011
6
0
Teşekkürler gene harika bir paylaşım ama Bu seri 9 sayıydı diger üç çizgiromanda elinizde mevcutmu?

enigma23

Kıdemli Üye
4 Haz 2011
195
85
elinize sasğlık teşekkürler. diğer sayıları nezaman çıkar acaba
4 gözle bekliyorum

DeMoN69

Kıdemli Üye
10 May 2020
506
2,110
Emeğinize sağlık, ayriyeten bu gizli hazineyi tekrar gündeme getiren Sysclop'a teşekkürler.