Avengers Academy 06

atsinaa

Onursal Üye
27 Tem 2011
360
3,076
Tokat -Niksar
file

Moderatör tarafında düzenlendi:

Mehmet Emin

Aktif Üye
25 Kas 2012
314
1,361
Güle güle okuyun demiştiniz ilk bölümde bu kadar kısa sürede tamamlayarak gerçekten yüzümüzü güldürdünüz, teşekkürler, bir de ben pek anlamam gerçi ama İngilizcesine de baktım oradaki Font farklıydı, sizin kullandığınız da fena değil gerçi ama neyse sen bilirsin deyince kavga çıkmazmış.

atsinaa

Onursal Üye
27 Tem 2011
360
3,076
Tokat -Niksar
Aman üstad yanlış anlaşılmasın ben bunları ne balonloladım ne de çevirisini yaptım.Bunlar yaklaşık 2 yıldır harddiskte bekliyordu ben sadece düzenleme yapıp paylaştım. Keşke yapabilsem ama tembellik edip bir türlü başına geçemedim, öğrenemedim.

Mehmet Emin

Aktif Üye
25 Kas 2012
314
1,361
Aman üstad yanlış anlaşılmasın ben bunları ne balonloladım ne de çevirisini yaptım.Bunlar yaklaşık 2 yıldır harddiskte bekliyordu ben sadece düzenleme yapıp paylaştım. Keşke yapabilsem ama tembellik edip bir türlü başına geçemedim, öğrenemedim.

Peki bu serinin Çeviri Balonlamacısı kim ya da kimler?

Aartun

Kıdemli Üye
28 Kas 2015
139
326
Sevgili atsinaa bu seriyi düzenleyerek okumama vesile olduğunuz için teşekkürler...

atsinaa

Onursal Üye
27 Tem 2011
360
3,076
Tokat -Niksar
2014 yılında Samsung marka bir tablet almıştım. S-Mag diye bir aplikasyonları vardı dergi ve çizgiroman içeren. Çizgiromanları tablete indirip okuyordum. Tablet okurken Screenshot özelliğini kullanıp her sayfanın fotoğrafını bilgisayara aktardım. O zamandan beri bilgisayarda duruyordu bunlar. Sayın Savok'à sormuştum foruma atayım mı diye. O da bekle demişti. İşte onları bilgisayarda düzenleyip foruma atıyorum. Bu sebeple çeviri ve balonlama kime ait bilgim yok. Bu seriden elimde 14 sayı var. Kalanları da düzenleyip atacağım.

Son düzenleme:

atsinaa

Onursal Üye
27 Tem 2011
360
3,076
Tokat -Niksar
Bu arada arkadaşlar daha öncede söylemiştim sakın yanlış anlamayın ben bunları Henüz Başlık Açılmamış Türkçe Çizgiromanlar Bölümüne atmıştım. Baktım Çeviri Balonlama bölümüne taşınmış konu. Sonrakiler de buraya yükledim. Balonlama ve çeviri yapıyorum gibi bir iddiam yok. Diğer arkadaşların emeklerine saygısızlık olur bu. Ben sadece Photoscape ile düzenlemelerini yaptım.

atsinaa

Onursal Üye
27 Tem 2011
360
3,076
Tokat -Niksar
Bunlar telifli sayılar mı yani?

Telif ile lgili üzerlerindeki ibareler dışında herhangi bir bilgi mevcut değil. S-Mag uygulamasını yapan firma da değişmiş durumda ve çizgiromanlar kaldırılmış vaziyette. Yayında iken paylaşıma açmamıştım. Yerel bir telif mevcut mu bilmiyorum.