TARAO (RAHAN'IN OĞLU) yakında...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,734
44,010
denize sıfır
Yaklaşık 25 kadar her sayı tam macera.
Çeviri için Phılıppe abimizi sıkmamak için her hafta başka bir çeviri yaparak hem çeşitlenmek, hemde ülkemizde olmayanları
okumayı hedefliyoruz.
Klavyede Lotoloto ustamız var.
Yaylı sazlar içinde yerimiz var.:)

d59zvoh5dib45vpel.jpg

d5a007omf8n8i3mn1.jpg

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,829
Rahan çok güzeldi, çocukken keyifle okurdum. Bunu ise hiç duymamıştım. Çok teşekkürler.

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,646
Gaziantep
Cumhuriyet Gazetesi'nin eki "Pazar Dergi" de uzun süre RAHAN yayınlanmıştı. Bu günler için saklasaydım. Anımsadığıma göre Rahan çocukluktan henüz çıkmış bir delikanlıydı. Aradan geçen zamanda oğlu da olmuş. :) Bekliyoruz...

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,044
20,234
Kamlançu
Rahan'ın ününden faydalanmak için onun oğlu demiş olabilirler mi acaba? Akim'i Tarzan diye basmak gibi hani :)

Neyse, baş köşede yerimi alıp beklemeye geçiyorum. Kolay gelsin üstadım.

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,829
Rahan'ın evlendiği macera 1999'da yayınlanmış :) Ben rastlamamışım tabii ki, Rahan'ı Pif'de okurdum. Bu arada Pif'i de yayınlamayı düşünüyorlarmış, hatta Haziran'da 200 sayfalık bir kitabını yayınlamışlar, hediye olarak da köknar tohumları vermişler. Hatırlayan varsa, Pif her sayıda çok ilginç hediyeler/oyuncaklar verirdi.

esattr

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
29 Tem 2009
642
18,110
Hürriyet çocuk Tarao'nun bir çok sayısını vermişti. ve bende başlayıp ilk sayısını balonlamıştım bu haber en çok beni sevindirdi. Şimdiden teşekkürler. isterseniz ilk sayıyı yükleyebilirim, hediye babında...

dayanamadım ekliyorum kapak benim düzenlemem

Son düzenleme:

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,088
36,756
İstanbul
Harika haber için sevgili Ali'ye ve daha önce hazırladığı bir çalışmayı bu vesileyle bizlerle paylaşan Suat Abi'ye çok teşekkür ediyorum.

Sabırsızlananlar kervanında yerimi aldım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...