Çeviri Ve Balonlama Programımız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SananeBundan

banned
26 Ocak 2015
102
930
ALL-NEW ALL-DİFFERENT AVENGERS #1 Çeviriye Başlandı

All-New Wolverine #1 : Çeviri bitti balonlama bitiyor.

All-New Wolverine #2 : Çeviri bitti

Nova #1 : Çeviri bitti, balonlanıyor

Web Warriors #1 : Çeviriye Başlandı

Spider-Woman #1 : Çeviriye Başlandı.

All-New Ghost Rider #1 : Çeviri bitti balonlanıyor.

Ek olarak; hangi seriyi çevirmemizi isterdiniz ? Belirtirseniz sevinirim çok fazla seçenek var ve hangisinden başlasak bilemedik.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,089
36,761
İstanbul
Epeyce hızlı bir giriş yapmışsınız, tebrikler.

Sürekli olmanızı ve dilimize kazandıracağınız yeni eserlerle 9. sanatın yaşamasına ve gelişmesine katkı vermenizi dilerim.

Kolay gelsin.

muratusta

Süper Üye
14 Ağu 2012
570
2,148
İSTANBUL
Ben şu tomb raider'in serisinin çevrilmesini isterim.Ama arkadaşlar ne düşünürler bilemem.
Sizlere teşekkür eder saygılarımı sunarım.

Hakan m

Yeni Üye
13 Ağu 2015
46
53
teşekkürler Kolay gelsin
eski serilerde seçenekler içerisinde varmi? mesela ben Rise of Apocalypse ve Kitty Pryde and Wolverine çevirmenizi isterdim umarim çevirirsiniz

Kayıtsız Eleman

Süper Üye
13 Tem 2015
564
2,497
Anadolu Yakası
Ben İngilizceye balonlanmış, birçok Frankofon çizgi roman paylaştım, bir de Grandville diye bir İngiliz çizgi roman serisi paylaştım, dilerseniz konu başlıklarına bir bakın, ilginizi çekenler olabilir belki. Kolay gelsin.

Stormblade

Yeni Üye
26 Mar 2017
16
13
Daha önceden geek okuyucu sitenizde paylaştığınız ve şu an erişemediğim şu romanları buraya yükler misiniz?
All New All Different Avengers 1-The Totally Awesome Hulk-Deathstroke vol 3-The Vision 1- all New All Different Invincible Iron Man 1-Animal Man new 52 8 sayı-constantine new 52-Justice League Dark new 52 5 sayı- Swamp thing new 52

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...