HİTLER'İ ÖLDÜRMEK (Tanıtım)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hggurak

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
8 May 2015
1,132
8,143
İstanbul
HİTLER'İ ÖLDÜRMEK
Uyarlama Resimli Roman Çalışması

Hitler-1.jpg

Son rötuşlarını yapmakla meşgulüm.
E-Dergimizle pişti olmaması için, sanırım dergimiz yayınlandıktan sonra paylaşacağım.

Son düzenleme:

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,396
26,011
İstanbul
Gerek ismi ve gerekse tür olarak ilginç bir çalışma olacağı benziyor. Ayrıca bu satış fiyatıyla olmayanı döverler.
Kolaylıklar diliyorum.

scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,211
75,231

Profesyonelce tasarlanmış estetik değeri çok yüksek, kaliteli bir kapak. Sevgili "hggurak" bunu nasıl yaptı, ben neden bunun gibi bir tasarım yapamıyorum filan diye düşünüyordum ki, aldığım notlarıma bir göz atmaya karar verdim ve nedenini buldum. "hggurak" üstad "Marmara Ünversitesi Teknik Eğitim Fakültesi, Matbaacılık Bölümü, Reprodüksiyon Bilim Dalı" mezunuydu. Üstelik yayıncılık da yapmıştı. Bir de e-dergi'de yazdıkları aklıma geldi: çocukken evlerinde bir 35mm sinema makinesi varmış ve filmler, kitaplar arasında büyümüş. Şimdi artık kapağın kalitesine bir anlam verebiliyordum. Böyle bir kapak üretmesi çok normal değil mi? Kitabı da merakla bekliyorum.

"penGO"

Süper Üye
12 Ara 2012
572
2,518
Sayın Hggurak güzel bir çalışma...
Photoshop'ta fotoğrafları resme dönüştürmeniz bile
başlı başına emek ve zaman gerektiriyor...
Balonlaması da cabası....
Şimdiden teşekkürler...

hggurak

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
8 May 2015
1,132
8,143
İstanbul
Şevklendiren ve enerji veren yorumlarınız için hepinize teşekkür ederim sevgili dostlar...
Yakın bir zamanda çalışmayı paylaşmak istiyorum, çünkü yorumlarınızı merak ediyorum.
Sevgiler, saygılar hepinize...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...