Insiders - Yakında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,803
Sevgili dostlar, çevirisini yaptığım seriler ya bittiler ya da Fransa'yı yakaladık. Dolayısıyla yepyeni bir seriye başlıyoruz.

Bu sefer farklı bir konuya gireceğim. Biliyorsunuz hem ülkemizde hem de Ortadoğu'da büyük oyunlar oynanıyor. Yeni serimiz Insiders işte bu oyunlardan bahseden bir çizgi roman. Politik/ticari casusluk konuları içeriyor.

Çeçenistan'dan Türkiye'ye, Pakistan'dan ABD'ye kadar gizli servislerin oynadıkları oyunları, petrol şirketlerinin mücadelesini, silah kaçakçılarını, uyuşturucu tacirlerini anlatan bu romanları okurken çok şeyler öğreneceğiz.

İlk kitap "Çeçenistan Direnişçileri" pek yakında sizlerle olacak.

5270-11806.jpg
5274-11818.jpg

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,364
141,486
Ya ne yazacağımı şaşırdım, şimdiden binlerce kez teşekkürler.

Çok sevindim bu habere, ilgi alanıma ve dikkatimi çeken bir seriydi.

R.Türkmen

Çizgi Roman Ustası
12 Şub 2012
763
2,979
Harika bir haber, sevindiğimi söylemeliyim. Çok isabetli bir seçim olmuş. Okumak istediğim bir seriydi. Hepsi var bende. Sayenizde okuyacağız inşallah. Elinize sağlık, çok teşekkürler. Bizim de bu tür eserleri artık yapmamız gerekiyor. Dünya çapında her tarafa giden, olayların içine girebilecek bir kahramanımız yok. Üzerinde çalışıyorum. Bakalım ya nasip, ya kısmet.

Son düzenleme:

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,538
28,575
İzmir
Bir fabrika gibisin odenat.
Teş başına yayın evi gibi.
Frankofonların ardı arkası kesilmiyor.
Bende severek okuyorum.
Şimdiden teşekkürler.

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,726
25,910
ordu-turkey
3 sayılık mini ama konularıyla maksi bir seri frankofon da bu ülke de bu yayınları başka kimse çıkaramaz bu işin ustası odenata selam olsun.

lotoloto

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Kas 2009
4,131
20,696
Sabırsızlıkla bekliyorum, Odenat. Güzel serilerinle bizleri sevindirmeye devam ediyorsun.Teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...