FAR WEST serisi 25 kitap yakında başlıyor.

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,730
43,945
denize sıfır
Türkiye'de çıkmamış yayınlardan oluşan bu seri için çeviriler sürüyor. Ben tek başıma birçok koldan yürümeyeceğim için lotoloto üstadın yardımını rica ettim bu seri Phılıppe abi, lotoloto ve benim üçgenimizde sizlerle olacak.

Kitaplar fasiküller halinde 25 adet.
Sonra başka seriler bizi bekliyor elbette.:)

d24fkytg1oiv1eaf6.jpg

d24fliyjypqxtrfpe.jpg

d24fm3rrpa2jr5mpu.jpg

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,039
75,336
hiçbiryerde :)
Çizimlerin güzel göründüğü,
sahnelerin heyecanı iyi yansıttığı
gibi herkesin malumu yorumları
yazmayacağımı söylemek için
yazıyorum ben de. Heyecanla
bekliyoruz büyük büyük dost.
Hepinize kolay gelsin dostlarım.

KARAOĞLAN

Onursal Üye
2 Şub 2010
3,004
20,630
Gaziantep
Sevgili "yeryüzü" ben yazacağım; Renklendirme ve çizimler mükemmel. Sevgili Ali, şimdiden teşekkürler, heyecan ve sabırla bekliyorum.

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,726
25,910
ordu-turkey
Bu seriden bir sayıyı zamanında incelemiştim açıkçası çizgiler ve renkler çok hoştu.Anlamasamda (ki dil fransızcaydı öyle hatırlıyorum.) bana hikaye akıcı gelmişti.25 sayılık ken parker tadında bir şölen yayınevleri atlamadan bu seriyi tamamlamak iyi olur.Sonra burda görüp yayınlamaya kalkarlar.Bizde yarım tadla kalırız.

baybora

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
16 Şub 2012
892
4,652
İzmir
Ali Bey, en sonunda olması gereken bir ekip çalışmasına başlamışsınız. Seri çok güzel. Ama, bu çalışmada kurduğunuz üçgeni neden dörtgen yapmıyoruz. Ben İzmir ekibinin devamlı sizlerle olan bir elemanı değil miyim? Beni niye atladınız!.. Yardım için bana haber verseydiniz elbette ben de bir ucundan tutar, seriyi hızlandırırdık.
Eğer sizce de uygun olur ise, gelen tercümeyi ben on parmak hızlı yazdığım için süratle word'a geçirir, Haluk Bey'e yollarım. O da balonlamayı yapar. Bütün çalışmalarımızın geleceğini en yakın bir toplantıda konuşacaktım. Bir türlü çeşitli nedenlerden toplanamadık.
En kısa zamanda bu konuda haber beklerim ve sizlere yardıma her zaman hazırım.

CAN_AVAR

Kıdemli Üye
27 Ocak 2013
177
251
Birçok iltifat cümlesi hazırlamıştım ancak hiçbiri emeklerinizin karşılığı olamazdı, bizler gibi ortalama Türk insanı (Yabancı dili yes no welkam the törki'yi aşamayan) için okuması hayal olan eserleri bize sunuyorsunuzya Allah razı olsun.

K.Eren

Aktif Üye
Yeni Üye
1 Haz 2013
249
506
serinin 1-2 ve 11. sayılarını bulabildim. Kalanı yayınlandı mı bulamadım. Yayınlanmadıysa yazık olmuş. Çok güzel bir seriydi.

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,290
4,461
Sevgili kardeşim merakla ve heyecanla bekliyorum.Şimdiden çok çok teşekkürler ederim.

haysal

Onursal Üye
14 Eyl 2018
91
1,078
Üzerinden 6 yıl geçmiş sanırım rafa kalkmış bir proje ama üzülmemek elde değil.
Keşke yeniden canlanabilse çok güzel bir çalışma olacağına eminim.

K.Eren

Aktif Üye
Yeni Üye
1 Haz 2013
249
506
Yok mu bir hayırsever seriye devam edecek. Anlaşılan benim gibi meraklısı ve isteyeni baya var.

Aster01

Aktif Üye
23 Şub 2017
434
1,516
Sevgili büyükbeyaz yaz ayında devam edeceğiniz için çok teşekkürler. Paylaşımlarınıza bakınca yaza kadar kimbilir neler yapacaksınız. Kolay gelsin.