Ultimate spiderman çeviri ekibi yardım Lazım :-) Dodololo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dodololo

Yeni Üye
19 Nis 2013
3
4
Cümleten iyi akşamlar kullanici adım dodololo :-D pek iç açıcı bi isim değil kabul etmem gerek sadece üye olurken isme önem vermem beni bilen varmıdır pek zannetmiyorum ultimate spiderman çeviren bi ekip var zaten oldukça profesyoneller ama çevirmiyorlar yada ceviremiyorlar ben daha onceden bi arkadasın yardimiyla cevirmistim bi sayı sonra asil cevirmen yapan ekip projeyi biz yapariz dediler ama ben yapilmis bişey göremedim 1 sene oldu bana yardım edicek arkadaslar lazim ekip ruhu lazım ingilizcem yok düzgün font da secemiyorum shopum fena değil ama bunlar engel değil ben dürüst adamim sözümde dururum küçük bi ekip istiyorum sadece cevirmen arkadaşlar shoptan ve fonttan anlayan arkadaslar benimle irtibata geçerse sevinirim çok tecrübeli değilim ama engel değil ekiple yapılır zaten bi iş istenerek yapiliyorsa güzeldir gelin birlik olalim bitsin şu seri 1.5 senedir 41.sayida yazık hayde arkadaslar desteklerinizi bekliyorum kullanici adima bakarak yada tecrübesizim diye küçümsemeyin önemli olan istek, azim, hırs ve en onemlisi Allahın iznidir ;-)

Dipnot: Telden yazdım imla yazım hataları için affola...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...