Barracuda

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,828
Pek yakında korsan serimizin 4. kitabı geliyor.

Bekleyin ... :)

csrdb4q994kb2xj26.jpg

necropol

Onursal Üye
11 Eyl 2011
513
2,479
sayın odenat sağlığınız inş. iyidir bizleri merak içerisinde bıraktınız budan sonra bir kopukluk olmaması dileğiyle sitemize güzel ve özel katkılarınızın devamını dört gözle bekliyorum.

drgavsever

Kıdemli Üye
25 Haz 2010
216
725
Sevgili odenat,
Sadece YAŞASIN diyorum ve tüm diyar sakinleri gibi dönüşünüzden duyduğum sevinci paylaşıyorum.En kısa sürede diğer yarım kalmış paylaşımlarınızıda bizlerle paylaşmanızı bekliyorum.Sevgi ve sağlıkla kalınız....

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,828
sayın odenat sağlığınız inş. iyidir bizleri merak içerisinde bıraktınız budan sonra bir kopukluk olmaması dileğiyle sitemize güzel ve özel katkılarınızın devamını dört gözle bekliyorum.

Biraz daha iyiyim. Ağrılarım da azalıyor. Eskisi kadar sık paylaşım yapmam mümkün değil ama arada katkılarım olacak.

denizkara

Yeni Üye
28 Mar 2010
53
72
denizci
Biraz daha iyiyim. Ağrılarım da azalıyor. Eskisi kadar sık paylaşım yapmam mümkün değil ama arada katkılarım olacak.

Aman dostum kendine iyi bak, Kutsal Çizgi Roman hepimiz için çok önemli ama sağlıktan önce hiçbir şey yok, tekrar geçmiş olsun, iyi ki varsın dostum, senin varlığın bile bize yeter :)

drgavsever

Kıdemli Üye
25 Haz 2010
216
725
Sevgili odenat,
Umarım korsan serilerimize devam edeceğim dediğinizde H annibal Meriadec ve kara sancağıda kapsama alanı içine almışsınızdır?! Download sitelerinde fransızca paylaşımlarını gördüğümü hatırlıyorum.Sağlıkla kalınız...

necropol

Onursal Üye
11 Eyl 2011
513
2,479

Sağlık herşeyden önemli paylaşımlarınız sık olmasada msjlarınızı bile görmek bizleri mutlu edecektir ağrılarınızın tamamen geçmesi dileğiyle tekrar geçmiş olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...