Barataria Korsanları - Pek Yakında ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,822
Lütfen aşağıdaki sorulara cevap veriniz ;

* Yelkenli gemileri sever misiniz?
* Korsanları ?
* Deniz savaşlarını ?
* Güzel ve çıplak bayanların, seren direği üzerinden günbatımını izlemesini ?

Eğer cevaplarınız evet ise yaşadınız. Barataria korsanları ilk kez Türkçe, ilk kez burada :Ğ

Çooook yakında ....

106695c.jpg
118026c.jpg

couv189860.jpg
129728c.jpg

akrep069

Süper Üye
14 Ara 2009
527
648
odenat dostum harıkasın gandorun frankafonlarına hepsini çevirin dıyecegım ama artık UTANIYORUM (!) sizlere soylemeye allahtan sen çevirmeye başladın
gandor da hiç ara vermeden frankafonları biz delı olalım dıye ındırıyor
sagol dostum allah razı olsun sizleden,iyi akşamlar

denizkara

Yeni Üye
28 Mar 2010
56
74
denizci
Dördüncü madde hiç fena değil :rolleyes:

Bu arada üstadım, zaman bulup da, bu kadar hızlı çeviri ve balonlama nasıl yapabiliyorsun, daha önce balonlama yaptın sanırım, ben öğrenmeye kalktım ki yapmaya kalksam herhalde 1 ayda bitiremem bir eseri veya çok hızlısın, harbiden helal olsun :)

pereventi

Süper Üye
27 May 2010
1,150
1,449
güney
sevgili odenat ne güzel haberler veriyorsun,seni izlemek keyifli olacak,sabırsızlıkla çalışmalarını bekliyoruz

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,822
Dördüncü madde hiç fena değil :rolleyes:

Bu arada üstadım, zaman bulup da, bu kadar hızlı çeviri ve balonlama nasıl yapabiliyorsun, daha önce balonlama yaptın sanırım, ben öğrenmeye kalktım ki yapmaya kalksam herhalde 1 ayda bitiremem bir eseri veya çok hızlısın, harbiden helal olsun :)

Forumda çok güzel açıklamalı bilgiler var. Onları okuyunca, hızlıca balonlama yapmaya başlıyorsunuz. Çeviri sorun değil, çok teknik olmadıkça, fransızca ve ingilizcem iyidir. Fransa'da yaşayıp çalıştım bir süre.

Bir sayfa toplamda 4-5 dakikayı geçmiyor öyle olunca. 50 sayfalık bir çizgi roman da 3,5-4 saatte bitiyor .

Hızlı balonlama için ;

http://www.cizgidiyari.com/forum/ceviri-yardimlasma-basligi/57520-cizgi-roman-balon-temizlemesi.html

Son düzenleme:

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,396
26,094
İstanbul
Bunlar ne güzel sorular?
Sevgili Odenat, sana tüm kalbimle kolaylıklar diliyorum. Merakla bekleyenlerdenim.

12 Şub 2010
15,006
543,712
Böyle anketlere can kurban:)
Korsanları isteriz, yelkenlileri de olsun, kurukafalı bayrakları da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...