Croisade

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,829
Biraz balonlama çalıştım :Ğ

Balonlamam konusunda ne dersiniz ? Kılıç-dövüşten, haçlı seferlerinden benim kadar hoşlanan varsa, oturup tüm seriyi (6 kitap, 7.si yeni çıktı daha bulamadım) yavaş yavaş çevirebilirim.

crosade0107.jpg

crosade0108.jpg

crosade0109.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

homeric

Çeviri & Balonlama
19 Eyl 2009
338
3,204
Kütahya
Bu kitap bildiğim kadarıyla YKY tarafından yayımlandı.(Crusade) Bu tarz bir eser çevirmek istiyorsanız öneride bulunacak arkadaşlar olabilir.

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,517
Öncelikle böylesi eğlenceli ve bir o kadar yorucu bir işe soyunduğunuz (!) için teşekkür ediyor kolaylıklar diliyorum.Örneklerden edindiğim izlenime gelince albümü yky sanırım bastı ve sizin balonda kullandığınız font onlarınkinin yanında çok daha güzel ama sanki çizgiroman için biraz soğuk gibi geldi bana.Tercih sizindir fakat nasıl desem farklı bir font mu deneseniz acaba?
kolaylıklar diliyor sevgi ve saygımı sunuyorum.

odenat

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
4 Eki 2012
1,278
16,829
hmmm, doğru, zaten çevrilmiş bir şeyi tekrar çevirmeye gerek yok :)

İstek olursa başka bir tane üzerine uğraşayım ...

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,366
141,626
Balonlamam bitmek üzere size uygun bir eser seçmeye çalışacağım. Haçlı seferleri ile de alakalı aldım ben herhalde.

Hatta sizin varsa harici diskiniz bana gönderin ben fransızca ne varsa yükleyip size göndereyim. Avax 3-4 gündür kapalı, pdfleri de indiremiyorum şu an için. K harfinde kaldım Fransızca çizgilerin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...