Teks Özel Seri 9 Dehşet Vadisi (Renkli)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

homeric

Çeviri & Balonlama
19 Eyl 2009
338
3,204
Kütahya
0001psp.jpg

0092.jpg

0107.jpg

0110.jpg

Ubcfumetti sitesine göre çizim olarak birinci sırada yer alan Teks macerası.Forumumuzdaki siyah beyaz sayısını da yenilemek adına yüksek çözünürlüklü siyah beyaz balonlamasını beraber yapıyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

cngz1

Aktif Üye
3 Ara 2011
391
9,658
İstanbul
Hem renkli hem siyah beyaz mı? İşte diyar farkı bu. Mükemmele doğru adım adım ilerliyoruz. Kolay gelsin Teşekkürler Homeric

uzung

Yönetici
Yönetici
14 Ağu 2009
3,396
26,100
İstanbul
Şimdiye kadar ki yaptığınız işlere bakarak ortaya nefis bir şey çıkacağına o kadar
eminim ki. Sabırsızlıkla bekliyor olacağım. Kolaylıklar diliyorum.

neco50

Süper Üye
11 May 2010
2,731
1,871
Beklemedeyiz... Umarım bizi çok bekletmezsin
Şimdiden teşekkürler Homeric.

carson10

Aktif Üye
16 Ara 2012
388
1,155
Bu macera UBC sitesine göre çizgi dalında 1.seçildi. Bana göre bir başyapıt. Renklisi siyah beyazdan
daha iyi olmuş. Objelerin (koltuk,giysi,halı,bina v.b.) ve mekanların (doğa tasvirleri, bina içleri gibi)
güzelliği ortaya çıkmış.Eserin değerine değer katmış. Nizzi çok detaylı güzel bir senaryo yazmış.
Bazıları Nizzi'yi beğenmez. Villa, Nizzi için "Edebi. Herşeyi milim milim tasvir ediyor" diyor. Baba
Bonelli'nin mirasçısıdır. Bu macera klasik 45-46"Esrarengiz ses" macerasından esinlenme ancak,
tarihi bilgilere dayandırılmış. Magnus (Roberto Raviola) İtalya'da çok sevilen ve saygı duyulan
bir çizer.Aşırı titiz, kılı kırk yaran biri. Yazar ve çizer bu kadar titiz ve detaycı olunca da ortaya
bir başyapıt çıkmış. Atmosfer ve tiplemeler iyi ancak, Tex ve Carson sert adamlar olmalarına
rağmen Magnus onları sevimli bir ikili olarak tasvir etmiş. Duyguları çok iyi yansıtmış. Bu macera
bilgisayarımın masaüstünde duracak.Herkes bu muhteşem eserin değerini bilmeli. Çizgi Diyarı
ve Sayın Homeric'e derin saygı ve şükranlarımla...

birmehmet

Süper Üye
4 Eki 2009
554
423
renklendirme ile harika olmuş, müthiş.
tex tutkunu olmasamda bunu dört gözle bekliyorum.
şimdiden teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...