Ultimate X-Men Devam Ediyor...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şükrü

Çeviri & Balonlama
16 Şub 2011
1,286
2,169
Far Far A Way
Yanlış okumadınız. Ultimate X-Men devam ediyor.
Ben ve Smyrna. aracılığıyla. Arkabahçe'nin bıraktığı
seriyi devam ettiriyoruz. Comedian hocamızın da yardımlarıyla.
Arkabahçe'nin 20 sayıya kadar çıkardığı çizgi romanlar:
http://www.cizgidiyari.com/forum/x-men/72879-ultimate-x-men-arka-bahce-yayincilik-sirali-liste.html
Bunları okuyun ki 21. sayıya hazırlanın diyorum :D
Tabii daha onun zamanı çok :) Bir de farklı bir
event başlıyor.
Olsun alışın biraz Ultimate serisine. Herkesin
beklediği seri yakında Çizgi diyarında.
İşte Ultimate X-Men 21'in kapağı:
ultx2101.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

tolgam

Çeviri & Balonlama
5 Mar 2011
230
607
Bu tür hareketler, çok güzel hareketler.. :D
Yayıncı kuruluşlarımızın gidipte en heyacanlı yerinde bıratığı çizgiromanları çevirmekte güzel fikir (Spider-man 1N Comics içimde ukte kalmıştır mesela.)...
Ufak bir uyarıdada bulunayım.Ben balonlama çalışmalarımı şuan askıya aldım. (Okuldan dönene kadar saat oluyor 3. O saattede kafa dolu olduğundan çeviride yaparsam yanlış yaparım. En fazla hafta sonlarında devam edecek gibiyim.)
O yüzden aman dikkat şükrü. Sen balonla biz okuruz elbet ama bu tür çalışmalarında derslerini aksatmasına sakın izin verme.... :)

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,088
36,756
İstanbul
Şükrü haber güzel ama senin balonlamaları gelir gelmez kaldırmak eğilimindeyim, bilmiyorum diğer yönetici arkadaşlarım ne der? :)

Derslerine çalış, çocuk. :)

akim

Kıdemli Üye
29 May 2011
199
418
Çok güzel hareketler bunlar, umarım en güzel yerinde yayın evi tarafından bitirilen 1N COMİCS X manin devamını da bu sahalarda görebiliriz :)

smyrna.

Yeni Üye
28 Ocak 2013
29
61
İstanbul
daha okulun 2.günü derse başladık ya, çıldıracağım, çeviri yapmak rahatlatıyor en azından :D office programını bulup yüklemeyi başarabilirsem altyazıyı düzeltip yollayacağım, haftasonu gibi yani. çok kısa zaten hemen bitti de bazı karakterler siliniyor deli oluyorum. :D olsun bişey olmaz çalışır o yine :p

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,088
36,756
İstanbul
daha okulun 2.günü derse başladık ya, çıldıracağım, çeviri yapmak rahatlatıyor en azından :D office programını bulup yüklemeyi başarabilirsem altyazıyı düzeltip yollayacağım, haftasonu gibi yani. çok kısa zaten hemen bitti de bazı karakterler siliniyor deli oluyorum. :D olsun bişey olmaz çalışır o yine :p

:) X-men uzmanı değilim ama yanılmıyorsam bu seri toplam 100 sayı. 21. sayıyı tamamladıktan sonra ne yapacaksınız? Ben Şükrü'nün tatile kadar foruma sadece çizgi roman okumak ve arada bir "merhaba" demek için girmesinde ısrarcıyım ama siz de çeviri-balonlama yapmak için ısrarcıysanız tek sayılık (one-shot) bir çizgi roman seçseydiniz bari.

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,047
75,610
hiçbiryerde :)
Basitçe günümüzü programlarsak
sorun olmaz diye düşünüyorum.
Gereksiz yere facebook gibi yerlerde
mesajla, oyunla oyalanmak yerine
günde sadece "1" saatimizi (veya işte 2 saat diyelim) hobimize ayırırsak
hem biz mutlu oluruz hem de dostlarımız...
Ya da şöyle tersinden söylersek,
işimizi,dersimizi bitirdikten sonra
kendimize biraz zaman ayırabiliriz:)

tolgam

Çeviri & Balonlama
5 Mar 2011
230
607
Basitçe günümüzü programlarsak
sorun olmaz diye düşünüyorum.
Gereksiz yere facebook gibi yerlerde
mesajla, oyunla oyalanmak yerine
günde sadece "1" saatimizi (veya işte 2 saat diyelim) hobimize ayırırsak
hem biz mutlu oluruz hem de dostlarımız...
Ya da şöyle tersinden söylersek,
işimizi,dersimizi bitirdikten sonra
kendimize biraz zaman ayırabiliriz:)

Elbette.Ama ve fakat o zaman okumaya vakit kalır mı? :9

abdullah

Çeviri & Balonlama
17 Nis 2011
1,377
3,555
Midgard
smyrna yaza kadar bitir bunu Emma Frost'u beraber yaparız söz! :D
Müjdeyi daha önceden almıştım Şükrü'den. Okulla beraber zor oluyor balonlama işleri hele benim gibi ÖSYM mağduruysanız haliniz yaman :D Eğer haftasonları veya böyle bayramdır seyrandır tatil günleri boş vaktin oluyorsa balonlamaya iyice asılıp tatilde balonlamayı aradan çıkarabilirsin Şükrü. Tabi tatili de ay aman okulu da ihmal etme :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...