Ultimate Comics Spider-Man

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dido

Yeni Üye
25 Tem 2013
3
2
Arkadaşlar öncelikle herkese kolay gelsin . Bu seri gayet hoş gözüküyor projeleriniz de bu seriye de yer var mı acaba ? Veya çeviriye başlamış arkadaşlar var mı ?

duvarsürüngeni

Aktif Üye
28 Ağu 2011
446
1,054
Daha önce bir sürprizimin olduğunu söylemiştim, o buydu işte. :)
Yarısına gelmiş durumdayım. Sitede sadece ilk sayı çevirildi, ama çeviren arkadaş uzun süredir siteye girmediğinden sanırım devam etmeyecek.

Dilersen birlikte daha hızlı bir şekilde seriyi tamamlayabiliriz.

tolgam

Çeviri & Balonlama
5 Mar 2011
230
607
Daha önce bir sürprizimin olduğunu söylemiştim, o buydu işte. :)
Yarısına gelmiş durumdayım. Sitede sadece ilk sayı çevirildi, ama çeviren arkadaş uzun süredir siteye girmediğinden sanırım devam etmeyecek.

Dilersen birlikte daha hızlı bir şekilde seriyi tamamlayabiliriz.

Elimde bitirmem gereken 2 seri var.Ama birinin sadece çevrilecek 2 sayısı kaldı.Dilerseniz o seriyi finalledikten sonra sizin için çeviri yapabilirim.

Cobra Captain

Kıdemli Üye
23 Haz 2013
115
438
ingilizce olarak bu seri sanırım final yapmak üzere. Aslında bütün Ultimate serileri final yapmak üzere artık Cataclysm zamanı. Gal-Ahk-Tus Ultimate evrenine geliyor ya bakalım Türkçe olarak ne işler çıkacak :)

ertekin

Süper Üye
22 Ağu 2009
1,913
4,850
Navajo Köyü
Bir elin nesi var iki elin sesi var derler
yardımlaşma her zaman iyidir
sabırsızlıkla bekliyorum yeni maceraları
teşekkürler, iyi bayramlar

bergill

Çeviri & Balonlama
23 Nis 2012
594
5,490
Türk Çizgi grubu bu seriyi zaten çeviriyor bildiğim kadarıyla.

comedian

Onursal Üye
13 Tem 2012
1,275
4,695
Türk Çizgi Ultimate Spider-Man'i çeviriyor. Ultimate Comics Spider-Man zenci arkadaşımızın olduğu seridir...

arda19989

Yeni Üye
5 Ocak 2011
23
25
İlk sayıyı çevirmiş bulunmaktayım.Fakat balonlamacı arkadaşa ihtiyacım var.Şunuda şuraya yazıyımda.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...