Thor ve Yeni Projeler Hakkında...

abdullah

Çeviri & Balonlama
17 Nis 2011
1,377
3,555
Midgard
Evet malum arşivi kaybettim gitti balonu temiz Thorlar (Bak gene hüzünlendim :D). Sonra bu yaz maceraları bitireceğim dedim o sözümde duramayacağım. Ancak bu macera yarım kalacak veyahut seri iptal demek değil (o kadar emek var o seride iptal eder miyim :D) Thorlar yerine bu yaz için başka planlarım var. Lise son sınıfa geçtiğim için bu sene sınava gireceğim ve sınav Mart-Nisan gibi olacak. Ekim ayından itibaren tamamen sınava yöneleceğim o yüzden şimdi ne yapsam kâr diye düşündüm. Neyse sadece geliyorum :D

-Thor'da 201'in metni elimde olduğu için onu balonlayacağım. Geri kalanını bu sene yetiştiremem ama seneye 209'a kadar yapacağım bu foruma sözüm olsun :D

-Thorlar yerine En iyi 25 Batman hikayesinden 2sini hazırlayacağım. Bunlardan 1i tamamen sürpriz olacak diğerini de CobraCaptain çeviriyor şuan :D Eser adı verelim mi Captain? :D

Saygılar...

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,086
36,743
İstanbul
Haberlerin bir kısmı çok iyi, abdullah. Ancak... Ben bilmem, ben Thorlar'ı isterim arkadaş :)

Üç ay sonra mı olur, bir yıl sonra mı, üç yıl sonra mı orasını bilemem. Ama eninde sonunda Thorlar'ı isterim. İki kez tekrarladığım yüklemenin hatırına isterim.

Latife bir yana, sevgili abdullah neyi istiyorsan, neyi yapmaktan keyif alacaksan onu yap. Keyif için buradayız...

Merakla bekleyeceğim iki Batman'i de... Bu işlerin parçası olacak dostlara kolaylıklar dilerim.

Sevgiler.

Cobra Captain

Kıdemli Üye
23 Haz 2013
115
438
valla ben şu an ilk çevirimi yapıyorum ve durumlar hiç lehimde gitmiyor şu anlık :D ad vermeyelim bayağı boğuşuyorum ama o hikayeye istersen devam et dedim ya sana karar senin tabiki

Son düzenleme:

tolgam

Çeviri & Balonlama
5 Mar 2011
230
607
valla ben şu an ilk çevirimi yapıyorum ve durumlar hiç aleyhimde gitmiyor şu anlık :D ad vermeyelim bayağı boğuşuyorum ama o hikayeye istersen devam et dedim ya sana karar senin tabiki

Seninde çevirilerini okuruz inşallah.....
Önümüzdeki günlerde forumumuzda görmek dileğiyle.