Balonlama yapacak ortak arıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

young werther

Çeviri & Balonlama
15 Mar 2013
11
31
istanbul
Öncelikle konuyu doğru yere açtım mı bilmiyorum eğer bir hatam varsa affola,
sweet tooth adlı çizgi romanı çevirmek istiyorum ilk çevireceğim iş olduğundan sadece çeviriye odaklanmak istiyorum,balonlamada üstad abilerimizi benim gibi bir acemiyle oyalamamak için balonlama yapacak genç bir arkadaş arıyorum

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,087
36,747
İstanbul
Öncelikle konuyu doğru yere açtım mı bilmiyorum eğer bir hatam varsa affola,
sweet tooth adlı çizgi romanı çevirmek istiyorum ilk çevireceğim iş olduğundan sadece çeviriye odaklanmak istiyorum,balonlamada üstad abilerimizi benim gibi bir acemiyle oyalamamak için balonlama yapacak genç bir arkadaş arıyorum

Çeviri balonlama faaliyetlerine ilgi duyan dostlarımızın sayısının artması çok güzel. Üstelik çok hızlı aksiyona geçiyorlar. Dönemin gençliği böyle galiba :)

Bakalım bir talipli çıkacak mı? Çıkmazsa sana usta bir balonlamacı buluruz biz de. Hem çevirmen, hem balonlamacı acemi olmamış olur böylece. Amannn, her iki türlü de olur... :) Aslolan üretmek ve paylaşmak arzusu.

Daha önce de söylediğim gibi, tüm soru ve sorunların için çekinmeden irtibat kurabilirsin.

Kolaylıklar dilerim.

Flying Turkman

Yeni Üye
10 Eyl 2012
40
137
Ankara
Sevgili young werther,
Ben de bu işe yeni başlamış bir acemiyim, yardım etmeyi çok isterdim, fakat halihazırda elimde iki seri var. Eğer boş vakit bulabilirsem sana yardımcı olabilirim.
Sormak istediğim şey, Sweet Tooth kaç sayılık bir seri?

Düzenleme: Biraz uzun bir seriymiş.

Son düzenleme:

İskenderunlu

Onursal Üye
29 Tem 2012
5,357
12,892
iskenderun-Hatay
Sweet Tooth aşağıda resmi görülen kahraman mı acaba?

sweet.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,733
44,000
denize sıfır
Arkadaşlar çeviriyi aldım kısa zamanda yapacağım. İlginç bir seriyle buluşmaya hazırlanın, sakin olun lütfen paniklemeyin. mümkünse gölgede kalınız, buzlu su içmeyiniz.:)

nacre52

Yeni Üye
1 Tem 2013
18
14
Edirne
Çeviri balonlama işi nasıl bir iş ki tam olarak? Bana çok basit gözüktü. Bir açıklama yapabilir misiniz? :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...