punisher max bullseye ve sonrasını çevirtirmek istiyorum

KelimelerKafi

Yeni Üye
29 Ağu 2009
17
0
her bölüm aşağı yukarı 5-6 kitap fiyatı 40-50 arası düşünüyorum yalnız çevirmen balonlamayı yapacak görüşlerinizi alayım

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,069
Sarıyer
Yukarıda yazan cümlelerin her ikisini de bir kaç defa okudum ve inanın anlamadım. Benim gibi anlamayan başkalarının da olduğunu sanıyorum. Ne istediğiniz bir daha ifade eder misiniz, lütfen.

grifit

Aktif Üye
21 Ağu 2011
271
331
Sanıyorum ki, Punisher Max serisini çevirecek bir çevirmen arıyor. Karşılığında da 40-50TL arası bir ücret öneriyor.

enigma23

Kıdemli Üye
4 Haz 2011
195
85
sanırım arkadaş para ile çeviri yapacak birilerini arıyor sitenin niyetini yanlış anlamış olabilir ben burda para ile çeviri yapan kimseye rastlamadım şimdiye kadar

debiba

Yeni Üye
16 Eyl 2011
17
0
6 x 50 = 300 TL 3 seri çevirsen 900 TL askari ücret gibi bişey insan ın aklına oh ne ala gibi geliyor lakin hem bir image programı kullanıp hemde tercüme yeteneği olan biri için bu datminin çokta etkili olmayacaktır kannatindeyim size tavsiyem bu sayfalardan arzu ettiğiniz sayıları duyurur çevrilmesi için insanları manne motive etmeye çalışırsanız daha etkili olacaktır.

mesela ben özellikle punisher max comic in devam sayılarını ısrarla istiyorum bu işe angaje olacak arkadaş sonderece yüksek bir takipçi sayısına ulaşacaktır.

saygılar

SenSei

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
24 Eyl 2009
2,700
25,396
İstanbul
Okuduğumda çok üzüldüm. Tabi kişilerin düşüncelerine ve yapmak istediklerine kimse karışamaz veya yargılayamaz. Zira özgür bir platform. Ama öncedende dile getirdiğim endişeler işte böyle bir algıya neden olabilir mi endişesiydi. Belki birçok kişi beni yanlış anlamış veya darılmış olabilir. Sanırım yazılacak pek birşey yok....sevgiler.

ertekin

Süper Üye
22 Ağu 2009
1,913
4,850
Navajo Köyü
6 x 50 = 300 TL 3 seri çevirsen 900 TL askari ücret gibi bişey insan ın aklına oh ne ala gibi geliyor lakin hem bir image programı kullanıp hemde tercüme yeteneği olan biri için bu datminin çokta etkili olmayacaktır kannatindeyim size tavsiyem bu sayfalardan arzu ettiğiniz sayıları duyurur çevrilmesi için insanları manne motive etmeye çalışırsanız daha etkili olacaktır.

mesela ben özellikle punisher max comic in devam sayılarını ısrarla istiyorum bu işe angaje olacak arkadaş sonderece yüksek bir takipçi sayısına ulaşacaktır.

saygılar

bişey anladıysam arap olayım diyemeyeceğim zaten arabım kısacası anlamadım, anladığım bana kalsın, galiba bu yazıyı yazan ile konuyu açan kişi aynı olmalı